506. Aquarel

Aquarel, bosgezicht. Rechtsonder gesigneerd met monogram, midden 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 506. Aquarel
Veiling Aftersale veiling 36, zondag 19 december 2021
Afmetingen 33 x 24 cm.
Huidig bod€ 35
Verkoopprijs € 35
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen