503. Gouache

Gouache, abstracte voorstelling, linksonder gesigneerd en gedateerd Lucebert '90.

Kavelnummer en naam 503. Gouache
Veiling Aftersale veiling 36, zondag 19 december 2021
Afmetingen 43 x 64 cm.
Conditie Redelijke staat.
Huidig bod€ 90
Verkoopprijs € 90
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen