220. Dekselpot en bierpul

Boheemse kristallen dekselpot en bierpul, eerste helft 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 220. Dekselpot en bierpul
Veiling Aftersale veiling 36, zondag 19 december 2021
Afmetingen Max. hoogte 17 cm en max. breedte 16 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 20
Verkoopprijs € 20
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen