219. Theeservies

Porseleinen theeservies bestaande uit een theepot, suikerpot, melkkan en zes kop-en-schotels, midden 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 219. Theeservies
Veiling Aftersale veiling 36, zondag 19 december 2021
Afmetingen Max. hoogte 14 cm en max. breedte 22 cm.
Conditie Diverse haarlijnen, barsten en theepot beschadigd.
Huidig bod€ 15
Verkoopprijs € 15
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen