526. Schilderij

Schilderij, olieverf op doek, winterlandschap. België, rond 1900.

Kavelnummer en naam 526. Schilderij
Veiling Aftersale veiling 36, zondag 19 december 2021
Afmetingen 19 x 15 cm.
Conditie In goede staat, lijst beschadigd.
Huidig bod€ 50
Verkoopprijs € 50
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen