524. Schilderij

Schilderij, olieverf op paneel. Toegeschreven aan Ferdinand de Braekeleer (1792-1883), rechtsboven gesigneerd, midden 19e eeuw.

Kavelnummer en naam 524. Schilderij
Veiling Aftersale veiling 36, zondag 19 december 2021
Afmetingen 15 x 19 cm.
Conditie Reconstructies
Huidig bod€ 190
Verkoopprijs € 190
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen