261. 5 zilveren dinervorken, Haags lofje, Arnhem 18e eeuw.

5 zilveren dinervorken, Haags lofje, Arnhem 18e eeuw.
Gemerkt: (Arnhem ) Adelaar + HOL, Jaarletter A ( ca. 1772) Ritsmerk , Bijltje= Belasting teken voor oude in de handel terugkerende werken. Ritsmerk. Meesterteken RR= Rutger Reinders.

Naam 5 zilveren dinervorken, Haags lofje, Arnhem 18e eeuw.
Veiling Veiling 24 Sessie 1

Lengte: 20 cm

Totaalgewicht: 390 gram.

Conditie In goede staat, de vorkpunten zijn aan de linkerzijde iets gesleten ( zie foto's)
Startbod€ 150
Verkoopprijs € 180
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen