Veiling: Veiling 24 Sessie 1

1 - Demo

Demo

Bekijk kavel

Art Deco € 140 - € 200

2 - Chienlung onderbord

China, 18e eeuw met landschapsdecor.

Bekijk kavel

Aziatica € 70 - € 120

3 - Chinese vaas 19e eeuw

Vaas uit een kaststel met decor van vogel in een tuin. Gemerkt Kangxi maar uit de 19e eeuw.

Bekijk kavel

Aziatica € 20 - € 40

4 - Kantonese vaas met draken decoratie

Famille rose vaas met decor van draken.

Bekijk kavel

Aziatica € 40 - € 80

5 - Twee famille rose kop en schotels

Famille rose kop en schotels ca. 1770 Chienlung periode

Bekijk kavel

Aziatica € 30 - € 60

6 - Pattipan China 18e eeuw

Pattipan of koffiepot onderschotel, Chienlung periode met floraal decor

Bekijk kavel

Aziatica € 40 - € 80

7 - Kangxi theepot

Batavia Brown theepot met origineel deksel en een florale melk en bloed decoratie

Bekijk kavel

Aziatica € 70 - € 120

8 - Famille rose borden China eind 18e eeuw

Negen bordjes uit China uit laten Chienlung periode. Decor vermoedelijk geschilderd in Frankrijk of Engeland

Bekijk kavel

Aziatica € 30 - € 60

9 - Famille rose huwelijksbord, China 19e eeuw

Gelegenheid bord voor een Chinees huwelijk met symbolen van lang leven en vruchtbaarheid. Oude stikker uit 1947.

Bekijk kavel

Aziatica € 40 - € 80

10 - Twee Kangxi koppen en drie schotels

Chinese kop en schotels met floraal decor ca. 1720.

Bekijk kavel

Aziatica € 40 - € 80

11 - Chinees Famille verte bord met een decor figuren en een paard

Goed geschilderd bord uit de Republic periode ca. 1940.

Bekijk kavel

Aziatica € 50 - € 100

12 - Chinees Famille verte bord met decor van figuren en ganzen

Uit de Republic periode, ca. 1930. Leuk decor met figuren en ganzen

Bekijk kavel

Aziatica € 50 - € 100

13 - 19th century Chinese famille rose teapot

Thingzhi periode theepot met decor van bloemen en planten

Bekijk kavel

Aziatica € 90 - € 150

14 - Chinese peking glass snuffbottle

Snuffbottle met gebrandschilderde voorstelling van vogels en vruchten

Bekijk kavel

Aziatica € 100 - € 150

15 - 18e eeuws Chinees porselein

Chinese Imari kop en schotel, een losse blauw witte kom en een famille rose schotel

Bekijk kavel

Aziatica € 40 - € 80

16 - Chienlung mosterdpotje Chinese export

Fijn geschilderde 18e eeuwse Chinese mosterdpotje. Gemaakt voor de Europese markt. Decor van kostbaarheden

Bekijk kavel

Aziatica € 30 - € 60

17 - Famille rose, mandarijn kop en schotel en losse kop Chinese export

Mandarijn kom en schotel met decor van figuren in een tuin. Losse kom heeft tevens een tempel voorstelling.

Bekijk kavel

Aziatica € 30 - € 60

18 - 19e eeuws Chinees porselein; twee vaasjes en een theebus

Theebus en twee vaasjes uit de 19e eeuw Chinese export.

Bekijk kavel

Aziatica € 30 - € 60

19 - Twee Chinese kommen

Twee Chinese kommen met draken. Grote kom met rijstkorrel decoratie is uit midden 20e eeuw. De kleinere is eind 19e eeuw.

Bekijk kavel

Aziatica € 20 - € 40

20 - Amsterdams bont kom met Griffioenen China Kangxi periode

Mooie kom met decor van griffioenen en bloemen. Amsterdams bont. China ca. 1700

Bekijk kavel

Aziatica € 30 - € 60

21 - Amsterdamse school kom China ca. 1700 Kangxi periode

Kom met floraal decor, Amsterdams bont. China ca. 1700 ( Kangxi periode )

Bekijk kavel

Aziatica € 20 - € 40

22 - Chinees bord met floraal decor, Kangxi periode Chinese export

Floraal en gelobt bord, China ca. 1690 ( Kangxi periode )

Bekijk kavel

Aziatica € 40 - € 80

23 - Twee 18e eeuwse Chinese vaasjes met floraal decor

Twee vaasjes uit China uit de eerste helft van de 18e eeuw. Een uit de Kangxi periode

Bekijk kavel

Aziatica € 20 - € 40

24 - Twee Chienlung candypotten China 18e eeuw

Twee famille rose potten met originele deksels ca. 1770.

Bekijk kavel

Aziatica € 30 - € 60

25 - Wanli bord met krekel ca. 1640 Chinees export porselein

Ming bord met voorstelling van een krekel, een vlinder en bloemen en planten

Bekijk kavel

Aziatica € 300 - € 500

Invaluable

U kunt via de website van Invaluable live meebieden tijdens onze veiling.