Veiling: Veiling 24 Sessie 1

Schriftelijk bieden tot 17:00

59. Twee Technofix banen; Alpine express en Mechanically Operated Coalmine

Technofix 294 Mechanically Operated Coalmine en Alpine express met benodigdheden. Blikken speelgoed jaren '60. Niet in originele dozen.

107. Kristallen vazen opgelegd met floraal decor, geslepen met waaier motief, 19e eeuw Duitsland

Kristallen vazen opgelegd met floraal decor, geslepen met waaier motief. 19e eeuw,Duitsland

209. Engelse zilveren fotolijst. Chester 1902/1903.

Engelse zilveren fotolijst. Chester 1902/1903.
Rijk bewerkte zilveren fotolijst met achterzijde van fluweel.
Gemerkt: Chester 1902/ 1903.
Meesterteken: James Deakan & Sons.

246. Zilver: Lot diversen in totaal 6 stuks, Engeland 19/20e eeuw.

Zilver: Lot diversen in totaal 6 stuks, Engeland 19/20e eeuw.
Bestaande uit kristallen flacons en potjes met zilveren deksels. Allen gemerkt met diverse Engelse "Hallmarks" zie foto's.

205. Chienlung wandborden China 18e eeuw + een messing censer 20e eeuw

Chienlung wandborden China 18e eeuw en een messing censer 20e eeuw

252. Lot Tinnen soldaatjes, eerste helft 20e eeuw

Lot Tinnen soldaatjes, eerste helft 20e eeuw

222. Drie grote winkelblikken waaronder Korff Cacao

Drie grote winkelblikken waaronder Korff Cacao

233. Gouache, bosgezicht met zwanen, onduidelijk gesigneerd, tweede helft 20e eeuw

Gouache, bosgezicht met zwanen, onduidelijk gesigneerd, tweede helft 20e eeuw

256. Tammany bank J.E. Stevens eind 19e eeuw

Tammany bank J.E. Stevens eind 19e eeuw, origineel geen kopie

23. Twee 18e eeuwse Chinese vaasjes met floraal decor

Twee vaasjes uit China uit de eerste helft van de 18e eeuw. Een uit de Kangxi periode.

30. Drie kommen en twee schotels China 18e eeuw

Chinees Imari kop en schotels uit de eerste helft van de 18e eeuw

29. Grote Chinese dekselpot met decor van figuren en Chinese teksten

Grote pot met uitgebreid decor van figuren en teksten. Afgeleid van Xianfeng voorbeelden maar gemaakt tweede helft 20e eeuw.

26. Insulinde Groningen winkelblik ca. 1935

Insulinde Groningen, Koffiebranderij en theehandel. Chinese voorstelling.

46. Famille rose dekselpot 19e eeuw, Tonghzi periode

Famille rose dekselpot Tongzhi periode 19e eeuw

57. Technofix Speed loop jaren 70 plastic

Technofix Speed loop jaren 70 plastic in originele doos met benodigdheden

63. Dertien schotels Chinese export, 20e eeuw

Schotels met diverse voorstellingen. Eerste en tweede helft 20e eeuw.

101. Groen glazen wijnflessen of buikflessen zgn. kattenkoppen, Nederland, 17e eeuw, Bodemvondsten

Twee Groenglazen wijnflessen uit de 17e eeuw. Zogenaamde kattenkoppen.

133. Messing ketels en objecten, Art Deco, 19e en 20e eeuw

Messing ketels en objecten wo. Art Deco, 19e en 20e eeuw

261. 5 zilveren dinervorken, Haags lofje, Arnhem 18e eeuw.

5 zilveren dinervorken, Haags lofje, Arnhem 18e eeuw.
Gemerkt: (Arnhem ) Adelaar + HOL, Jaarletter A ( ca. 1772) Ritsmerk , Bijltje= Belasting teken voor oude in de handel terugkerende werken. Ritsmerk. Meesterteken RR= Rutger Reinders.

172. Chinese rolvaas met decor van spelende kinderen eind 20e eeuw

Chinese rolvaas met decor van spelende kinderen eind 20e eeuw

241. Zilveren miniatuur bak op poten, Hanau eind 19e eeuw.

Zilveren miniatuur bak op gekruisde poten, Hanau eind 19e eeuw.
Aan de bovenkant gecontourneerde en bewerkte bak met spelende kinderen , bloemen/ planten en dieren.
Gemerkt: Hanau zilvermerken voor de gebroeders Dingeldein, Hanau eind 19e eeuw.

8. Famille rose borden China eind 18e eeuw, Chienlung

Negen bordjes uit China uit late Chienlung periode. Decor vermoedelijk geschilderd in Frankrijk of Engeland

39. Imari kop en schotels, Japan, 18e eeuw

Drie koppen en twee schotels, Japan 18e eeuw, Floraal Imari decor.

104. Porseleinen beelden, Carl Scheidig, Gräfenthal, Duitsland ca. 1980

Porseleinen beelden, Carl Scheidig, Gräfenthal, Duitsland ca. 1980

55. Technofix traffic control, blikken baan uit de jaren 60

Technofix traffic control, blikken baan uit de jaren 60

9725 CT Groningen