Veiling: Veiling 24 Sessie 1

Schriftelijk bieden tot 17:00

19e eeuwse Chinese sidetable met houtsnijwerk

Sidetable van tropisch hardhout met fraai snijwerk van figuren, griffioenen en flora. Achterzijde en voorzijde zijn identiek, het meubel kan daardoor ook worden gebruikt als room devider.

Verkocht voor € 100,00

Aziatica € 100 - € 200 (Startprijs: € 100,00)

Bekijk kavel

Chienlung onderbord, Chinese export 18e eeuw

China, 18e eeuw met landschapsdecor.

Verkocht voor € 140,00

Aziatica € 70 - € 120 (Startprijs: € 70,00)

Bekijk kavel

Chinese vaas 19e eeuw, Kangxi gemerkt.

Vaas uit een kaststel met decor van vogel in een tuin. Gemerkt Kangxi maar uit de 19e eeuw.

Aziatica € 20 - € 40 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

Kantonese / famille rose vaas met draken decoratie, 19e eeuw

Famille rose vaas met decor van draken.

Verkocht voor € 90,00

Aziatica € 40 - € 80 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

Twee famille rose kop en schotels, 18e eeuw, Chienlung

Famille rose kop en schotels ca. 1770 Chienlung periode

Verkocht voor € 30,00

Aziatica € 30 - € 60 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

Pattipan / koffiepot onderschotel, China 18e eeuw, Chienlung

Pattipan of koffiepot onderschotel, Chienlung periode met floraal decor.

Verkocht voor € 50,00

Bekijk kavel

Kangxi theepot ca. 1700, Batavia Brown / melk en bloed

Batavia Brown theepot met origineel deksel en een florale melk en bloed decoratie

Verkocht voor € 80,00

Bekijk kavel

Famille rose borden China eind 18e eeuw, Chienlung

Negen bordjes uit China uit late Chienlung periode. Decor vermoedelijk geschilderd in Frankrijk of Engeland

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

Famille rose huwelijksbord, China 19e eeuw

Gelegenheid bord voor een Chinees huwelijk met symbolen van lang leven en vruchtbaarheid. Oude stikker uit 1947. Qianlong gemerkt maar Guangxu periode.

Verkocht voor € 70,00

Bekijk kavel

Twee Kangxi koppen en drie schotels, ca. 1720, Kangxi periode

Chinese kop en schotels met floraal decor ca. 1720.

Verkocht voor € 50,00

Bekijk kavel

Chinees Famille verte bord met een decor figuren en een paard

Goed geschilderd bord uit de Republic periode ca. 1930

Verkocht voor € 60,00

Aziatica € 50 - € 100 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

Chinees Famille verte bord met decor van figuren en ganzen

Uit de Republic periode, ca. 1930. Leuk decor met figuren en ganzen

Verkocht voor € 70,00

Bekijk kavel

19th century Chinese famille rose theepot

Thingzhi periode theepot met decor van bloemen en planten

Verkocht voor € 120,00

Aziatica € 90 - € 150 (Startprijs: € 90,00)

Bekijk kavel

Chinese peking glass snuffbottle , ca. 1930, Republic period

Snuffbottle met gebrandschilderde voorstelling van vogels en vruchten, Gemerkt aan de onderzijde.

Verkocht voor € 100,00

Aziatica € 100 - € 150 (Startprijs: € 100,00)

Bekijk kavel

18e eeuws Chinees porselein

Chinese Imari kop en schotel, een losse blauw witte kom en een famille rose schotel

Bekijk kavel

Chienlung mosterdpotje Chinese export

Fijn geschilderde 18e eeuwse Chinese mosterdpotje. Gemaakt voor de Europese markt. Decor van kostbaarheden

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

Famille rose, mandarijn kop en schotel en losse kop Chinese export

Mandarijn kom en schotel met decor van figuren in een tuin. Losse kom heeft tevens een tempel voorstelling.

Verkocht voor € 140,00

Bekijk kavel

19e eeuws Chinees porselein; twee vaasjes en een theebus

Theebus en twee vaasjes uit de 19e eeuw Chinese export.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

Twee Chinese kommen

Twee Chinese kommen met draken. Grote kom met rijstkorrel decoratie is uit midden 20e eeuw. De kleinere is eind 19e eeuw.

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

Amsterdams bont kom met Griffioenen China Kangxi periode

Mooie kom met decor van griffioenen en bloemen. Amsterdams bont. China ca. 1700

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

Amsterdamse Bont kom China ca. 1700 Kangxi periode

Kom met floraal decor, Amsterdams bont. China ca. 1700 ( Kangxi periode )

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

Chinees bord met floraal decor, Kangxi periode Chinese export

Floraal en gelobt bord, China ca. 1690 ( Kangxi periode )

Verkocht voor € 70,00

Bekijk kavel

Twee 18e eeuwse Chinese vaasjes met floraal decor

Twee vaasjes uit China uit de eerste helft van de 18e eeuw. Een uit de Kangxi periode

Bekijk kavel

Twee Chienlung candy potten China 18e eeuw

Twee famille rose potten met originele deksels ca. 1770.

Verkocht voor € 140,00

Bekijk kavel

Wanli bord met krekel ca. 1640 Chinees export porselein

Wan li bord met voorstelling van een krekel, een vlinder en bloemen en planten

Verkocht voor € 320,00

Aziatica € 300 - € 500 (Startprijs: € 300,00)

Bekijk kavel