Veiling: Veiling 24 Sessie 1
Schriftelijk bieden tot 17:00
229. Zilveren miniatuur schommel, Hoorn 1903.
Zilveren miniatuur schommel, Hoorn 1903.
Schommel in de vorm van een boot met mensen erin en eromheen.
Gemerkt: Minerva, Lopende leeuw 2 ( 833/1000 zilver) Jaarletter T=1903
Meesterteken: J.Verhoogt. Hoorn.
165. "Diana Cargo" kommen met onderschotels 1817
Diana Cargo kommen met onderschotels 1817
170. Grote vaas Delftsch Blauw, "Ram" Arnhem ca. 1935
Vaas Delftsch Blauw, "Ram" Arnhem ca. 1935. Handgeschilderde vaas
187. Chinese Famille rose kom met decor van wijsgeer, eind 20e eeuw
Chinese Famille rose kom met decor van wijsgeer, eind 20e eeuw
258. Zilveren beurs. Birmingham 1914/ 1915.
Zilveren beurs. Birmingham 1914/ 1915.
Fraai bewerkte zilveren beurs aan ketting met lederen interieur. Initialen ( zie foto)
Gemerkt: Hallmarks voor B'ham. Jaarletter P=1914/1915. Meesterteken: Charles S. Green & Co.
253. Gips beeld Maria, midden 20e eeuw
Gips beeld Maria, midden 20e eeuw
227. Rookstel plateelbakkerij Regina decor Imbra ca. 1930
Rookstel plateelbakkerij Regina decor Imbra ca. 1930
37. Drie Chinese dekselpotten 18e eeuw / Kangxi
Drie Chinese kandij / deksel potten Chienlung periode en Kangxi periode ( met oren )
232. Schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Cornelis Jan van Rijsewijk
Schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Cornelis Jan van Rijsewijk
248. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Cornelis de Bruin, Strand gezicht
Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Cornelis de Bruin, Strand gezicht
230. Plaquette alg.ned.bond van meubelmakers-behangers-houtbewerkers. Ontwerp Jan Eisenloeffel ca. 1925/30
Emaille op koper; Plaquette alg.ned.bond van meubelmakers-behangers-houtbewerkers. Ontwerp Jan Eisenloeffel, ca 1925/30
275. Gouache uit de jaren 60, onduidelijk gesigneerd
Gouache uit de jaren 60, onduidelijk gesigneerd
244. Stadskaarten van Bolsward, Stavoren, Harlingen en Hindeloopen. Handingekleurd, Braun / Hogenberg, 16e eeuw
Stadskaarten van Bolsward, Stavoren, Harlingen en Hindeloopen. Braun / Hogenberg 16e eeuw
240. Twee biscuit porseleinen beelden ca. 1900.
Twee biscuit porseleinen beeldjes ca. 1900, gemerkt aan de onderzijde.
218. Drie stukken speelgoed, blikken aap, stoffen aap en een pop jaren 50 /60
Drie stukken speelgoed, blikken aap, stoffen aap en een pop jaren 50 /60
243. Microscoop Beck & Söhne
Professionele microscoop Beck & Söhne, jaren 50. Met toebehoren.
21. Amsterdamse Bont kom China ca. 1700 Kangxi periode
Kom met floraal decor, Amsterdams bont. China ca. 1700 ( Kangxi periode )
32. Kangxi bord met decor van bloemenmand China ca. 1690
Groot bord met fijn geschilderd bloemenmand en floraal decor. Gemerkt met wierookbrander.
62. Twee 18e eeuwse Chinese borden met floraal decor en Kangxi merk
Stel borden met hetzelfde decor. Gemaakt in de 19e eeuw. Kangxi revival. Gemerkt aan de achterzijde.
100. Chinees Chienlung Bord en Swatow kom, China 18e en 16e/17e eeuw
Chienlung bord met decor van vaas met bloemen en tuindecor daarbij een Swatow kom, Ming period ( 16e / 17e eeuw )
175. Buste vrouw Coquette, no. 57 depose, ca. 1920 Frankrijk
Buste vrouw Coquette, no. 57 depose, Ca. 1920 Frankrijk
199. Schilderij, olieverf op doek, Heidelandschap, gesigneerd L. Muller
Schilderij, olieverf gesigneerd L. Muller
59. Twee Technofix banen; Alpine express en Mechanically Operated Coalmine
Technofix 294 Mechanically Operated Coalmine en Alpine express met benodigdheden. Blikken speelgoed jaren '60. Niet in originele dozen.
141. Maskers uit Java, Indonesië, tweede helft 20e eeuw
Maskers uit Java, Indonesië, tweede helft 20e eeuw
55. Technofix traffic control, blikken baan uit de jaren 60
Technofix traffic control, blikken baan uit de jaren 60
9725 CT Groningen