Veiling: Veiling 24 Sessie 1

Schriftelijk bieden tot 17:00

Groen glazen wijnflessen of buikflessen zgn. kattenkoppen, Nederland, 17e eeuw, Bodemvondsten

Twee Groenglazen wijnflessen uit de 17e eeuw. Zogenaamde kattenkoppen.

Verkocht voor € 140,00

Antiek € 100 - € 200 (Minimumbod: € 100,00)

Bekijk kavel

Bronzen vaas met florale motieven, Wayang. Indonesië eind 19e eeuw

Verkocht voor € 30,00

Aziatica € 20 - € 40 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

Gouden 14 k dames halsketting, 15.6 gram.

Gouden 14 k dames halsketting, 15.6 gram. Fantasieschakel met 21 identieke bedels. Gemerkt: 585 ( 585/1000 goud), aanhangsel en onbekend meesterteken.

Verkocht voor € 300,00

Juwelen € 300 - € 380 (Minimumbod: € 300,00)

Bekijk kavel

Porseleinen beelden, Carl Scheidig, Gräfenthal, Duitsland ca. 1980

Verkocht voor € 30,00

Antiek € 10 - € 20 (Minimumbod: € 10,00)

Bekijk kavel

Zwart marmeren klokstel met coupes, Frankrijk eind 19e eeuw

Verkocht voor € 50,00

Antiek € 50 - € 100 (Minimumbod: € 50,00)

Bekijk kavel

Witgouden 14 k Dames/ Heren ring met Diamanten, ca 0.4 ct.

Witgouden 14 k Dames/ Heren ring met Diamanten, ca 0.4 ct. Gezet met 21 briljant geslepen diamanten, ca. 0.4 ct. Gemerkt: 585 ( 585/1000 goud) + onduidelijk meesterteken.

Juwelen € 200 - € 280 (Startprijs: € 200,00)

Bekijk kavel

Kristallen vazen opgelegd met floraal decor, geslepen met waaier motief, 19e eeuw Duitsland

Kristallen vazen opgelegd met floraal decor, geslepen met waaier motief. 19e eeuw,Duitsland

Verkocht voor € 40,00

Antiek € 20 - € 40 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

Gebronsde gipsen uil, Frankrijk, jaren 30

Verkocht voor € 120,00

Antiek € 30 - € 60 (Minimumbod: € 30,00)

Bekijk kavel

Bronzen plaquette herdershond, gesigneerd H. Hanssen, eerste helft 20e eeuw

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

Grote Japanse Imari kom met floraal motief, japan ca. 1950

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

Kopie 'Rozenburg' vaas van porselein ca. 1990, decor van pauwen

Grote vaas. Kopie 'Rozenburg' vaas van porselein ca. 1990, decor van pauwen

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

Twee Japanse theepotten ca. 1900 en Chinese theepot Yixing

Twee Japanse theepotten ca. 1900 en Chinese theepot Yixing, midden 20e eeuw

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

Decoratieve schaaltjes, China tweede helft 20e eeuw Messing en porselein, gemerkt

Verkocht voor € 10,00

Bekijk kavel

Geel-witgouden 14 k damesring met diamanten ca. 1.3 ct.

Geel-witgouden 14 k damesring met diamanten ca. 1.3 ct. Gezet met 68 achtkantig geslepen diamanten, ca 1.3 ct. Gemerkt: 585 ( 585/1000 goud) = 14 karaat goud.

Verkocht voor € 320,00

Juwelen € 320 - € 400 (Minimumbod: € 320,00)

Bekijk kavel

Zilveren betel doosje,Thailand, 19e eeuw

Zilveren betel doosje,Thailand, 19e eeuw, niet gemerkt maar getoetst.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

Zilveren bonbonschaal met hengsel, Tsjecho-Slowakije midden 20e eeuw.

Zilveren bonbonschaal met hengsel, midden 20e eeuw. Opengewerkte ajour gezaagde bak. Gemerkt: Tsjecho-Slowakije zilvermerk. Meesterteken: Onbekend.

Verkocht voor € 70,00

Zilver € 40 - € 70 (Minimumbod: € 40,00)

Bekijk kavel

Gouden 18k. zakhorloge Ulysse Nardin + gouden ketting Zwitzerland ca. 1915.

Gouden 18k. zakhorloge Ulysse Nardin + gouden ketting Zwitzerland ca. 1915. Emaille wijzerplaat met Arabische uur aanduiding en glazen glas. Deksel gemerkt aan de binnenzijde Ulysse Nardin wapenschild , 18k, goudmerk( hoofd) en serienummer: 326498. Stofdeksel van goud met inscriptie: Ulysse Nardin Locle & Geneve aan de binnenzijde gemerkt: 18k en goudmerk( hoofd) en serienummer. Ulysse Nardin, Locle & Geneve op het uurwerk gesigneerd. Kast is gemerkt op de rand met eekhoorntje ( zwitserland 18 k) . Horlogeketting van brede schakels met musketonsluiting en groot veeroog. Gemerkt: eikenblad ( 583/1000 goud) 1906-1953. Hele kleine ( niet storende)deuk aan de zijkant van de kast ter hoogte van de 9. ( zie foto's)

Verkocht voor € 1.700,00

Goud € 1750 - € 2500 (Minimumbod: € 1.750,00)

Bekijk kavel

Schilderij, gesigneerd A. Beekman, olieverf op paneel, Hollands landschap, 20e eeuw

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

Zilveren snuff doos,India, begin 20e eeuw

Verkocht voor € 50,00

Aziatica € 30 - € 60 (Minimumbod: € 30,00)

Bekijk kavel

Chinese export vaas Wanli, 16e eeuw met florale decoratie

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

Moderne aardewerk sculptuur van een pompoen, gezicht met expressie

Moderne aardewerk sculptuur van een pompoen met gezichtsexpressie, niet gemerkt

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

Sawankhalok dier figuur van een hond, 15e eeuw / 16e eeuw, Thailand / Ming periode

Verkocht voor € 60,00

Aziatica € 50 - € 100 (Minimumbod: € 50,00)

Bekijk kavel

Temmoku potjes en Vaasjes met o.a. handvaatjes, Sawankhalok ovens, Sukhothai Provincie, Noord-Centraal Thailand, ca. 14e-16e eeuw

Temmoku potjes en Vaasjes met o.a. handvaatjes, Sawankhalok ovens, Sukhothai Provincie, Noord-Centraal Thailand, ca. 14e-16e eeuw. Vijf stuks.

Verkocht voor € 120,00

Aziatica € 120 - € 200 (Minimumbod: € 120,00)

Bekijk kavel

Gouden 14 k munthanger (Maria II Stuart) + ketting. 11.6 gram

Gouden 14 k munthanger + ketting. 11.6 gram Gouden munt van Maria II Stuart in munthouder als hanger. Gemerkt: 585 ( 585/1000 goud) = 14 k. en onduidelijk merkje. + Gouden ketting 14 k. Gemerkt: 585.

Verkocht voor € 210,00

Juwelen € 210 - € 300 (Minimumbod: € 210,00)

Bekijk kavel

Yixing Theepot, Chinese export, eerste helft 20e eeuw, Gesigneerd

Aziatica € 20 - € 40 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel