Veiling: Veiling 24 Sessie 1

Schriftelijk bieden tot 17:00

151. Sheffield Silver plate Koffiepot, 20e eeuw

Sheffield Silver plate Koffiepot, 20e eeuw

185. Tournus kookpannen + andere bakvormen

Tournus kookpannen en bijgevoegd bakvormen. Gemerkt in de steel

184. Diverse Chinese Borden 18e, 19e en 21e eeuw

Diverse Chinese Borden 18e, 19e en 21e eeuw

270. Zilveren lodereindoosje, Nederland 1860.

Zilveren lodereindoosje, Nederland, 2e helft 19e eeuw.
Geribd met schild + initialen + sponsje.
Gemerkt: Minerva, Lopende leeuw ( 833/1000 zilver) Jaarletter A= 1860.

289. Gouden zakhorloge, Remontoir 10 rubis + gouden ketting. Zwitserland 1911.

Gouden zakhorloge, Remontoir 10 rubis + gouden ketting. Zwitserland 1911.

Oude opbergdoos aanwezig.

156. Volks aardewerk kan, Suriname

Volks aardewerk kan uit Suriname, begin 20e eeuw.

117. Gouden 18k. zakhorloge Ulysse Nardin + gouden ketting Zwitzerland ca. 1915.

Gouden 18k. zakhorloge Ulysse Nardin + gouden ketting Zwitzerland ca. 1915.
Emaille wijzerplaat met Arabische uur aanduiding en glazen glas. Deksel gemerkt aan de binnenzijde Ulysse Nardin wapenschild , 18k, goudmerk( hoofd) en serienummer: 326498. Stofdeksel van goud met inscriptie: Ulysse Nardin Locle & Geneve aan de binnenzijde gemerkt: 18k en goudmerk( hoofd) en serienummer. Ulysse Nardin, Locle & Geneve op het uurwerk gesigneerd.
Kast is gemerkt op de rand met eekhoorntje ( zwitserland 18 k) . Horlogeketting van brede schakels met musketonsluiting en groot veeroog. Gemerkt: eikenblad ( 583/1000 goud) 1906-1953. Hele kleine ( niet storende)deuk aan de zijkant van de kast ter hoogte van de 9. ( zie foto's)

6. Pattipan / koffiepot onderschotel, China 18e eeuw, Chienlung

Pattipan of koffiepot onderschotel, Chienlung periode met floraal decor.

2. Chienlung onderbord, Chinese export 18e eeuw

China, 18e eeuw met landschapsdecor.

14. Chinese peking glass snuffbottle , ca. 1930, Republic period

Snuffbottle met gebrandschilderde voorstelling van vogels en vruchten, Gemerkt aan de onderzijde.

40. Japans porselein 18, 19e en 20e eeuw

Drie 18e eeuwse kop en schotels, een imari vaasje en een deksel van een kutani pot

25. Wanli bord met krekel ca. 1640 Chinees export porselein

Wan li bord met voorstelling van een krekel, een vlinder en bloemen en planten

28. Bronzen wierookbrander China 19e eeuw

Bronzen wierookbrander met eenvoudige decoratie en twee oren. Mooie patina. Gemerkt aan de onderzijde.

51. Twee 19e eeuwse Japanse borden

Twee 19e eeuwse Japanse borden met resp. floraal decor en een decor van een paradijsvogel in een tuin. Bord met bladeren in reliëf is zeer waarschijnlijk Hirado.

50. Kangxi kom Imari / Amsterdams bont

Kom Amsterdams bont ca. 1720. Gemerkt aan de onderzijde.

68. Lalique France kom Nemours tweede helft 20e eeuw, gesigneerd

Lalique Frankrijk schaal Nemours tweede helft 20e eeuw.
Productie jaren 50/60. Gesigneerd (moeilijk leesbaar) onderzijde.

81. Bronzen plastiek gelijkend op Charlotte van Pallandt

N.b. Omschrijving is gewijzigd d.d. 15/09/19! Bronzen plastiek gelijkend op Charlotte van Pallandt . Uitvoering eind 20e eeuw. Gesigneerd aan de achterzijde.

105. Zwart marmeren klokstel met coupes, Frankrijk eind 19e eeuw

Zwart marmeren klokstel met coupes, Frankrijk eind 19e eeuw

112. Twee Japanse theepotten ca. 1900 en Chinese theepot Yixing

Twee Japanse theepotten ca. 1900 en Chinese theepot Yixing, midden 20e eeuw

110. Grote Japanse Imari kom met floraal motief, japan ca. 1950

Grote Japanse Imari kom met floraal motief, japan ca. 1950

113. Decoratieve schaaltjes, China tweede helft 20e eeuw Messing en porselein, gemerkt

Decoratieve schaaltjes, China tweede helft 20e eeuw Messing en porselein, gemerkt

307. Olieverf op doek gesigneerd Gysbers jaren 50 / 60

Olieverf op doek gesigneerd Gysbers jaren 50 / 60

131. Sawankhalok, Thailand, drie Celadon vazen 15e / 19e eeuw

Sawankhalok, Thailand, drie Celadon vazen 15e / 19e eeuw

135. Gehamerd tinnen bord; Hendrik Methorst ca. 1925

Gehamerd tinnen bord; Hendrik Methorst ca. 1925

147. Vogelkooi speeldoos, tweede helft 20e eeuw

Vogelkooi, speeldoos, tweede helft 20e eeuw

9725 CT Groningen