Veiling: Veiling 24 Sessie 1

Schriftelijk bieden tot 17:00

148. Porseleinen wierookbrander, China, 19e eeuw, Censer

Porseleinen wierookbrander, China, 19e eeuw, Censer

120. Chinese export vaas Wanli, 16e eeuw met florale decoratie

Chinese export vaas Wanli, 16e eeuw met florale decoratie

215. Zilveren kledingborstel, Nederland 1939 + 1 andere borstel ( onedel)

Zilveren kledingborstel, Nederland 1939 + 1 andere borstel ( onedel)
Hollands tafereel met boot. Randversiering met bloemen. Fraaie kwaliteit!
Gemerkt: Minerva, Leeuw 2 ( 833/1000 zilver), Jaarletter E= 1939.
Meesterteken : onbekend ( zie foto)
1 x Andere langwerpige borstel, onedel metaal!

213. Zilveren soep opdien lepel . Amsterdam 1852.

Zilveren soep opdien lepel . Amsterdam 1852.
Steel is rijkelijk versierd. De bak heeft een randversiering.
Gemerkt: Minerva, Jaarletter S=1852.
Meesterteken: Pieter Lodewijk Urlot, Amsterdam.

238. Zilveren soep opdien lepel Dubbel hart filet. Nijmegen 1824.

Zilveren soep opdien lepel Dubbel hart filet. Nijmegen 1824.
Gemerkt: Minerva, Lopende leeuw 2 ( 833/1000), Jaarletter P=1824.
Meesterteken: Silvester Velmans, Nijmegen.

264. Heupfles, kristal met zilveren monturen. Duitsland ca. 1900.

Heupfles, kristal met zilveren monturen. Duitsland ca. 1900.
De kristallen fles heeft over de zijkant geslepen banen. Het zilver is niet gedecoreerd. De dop heeft een draaimechanisme waardoor men de flacon kan afsluiten en borgen. ( goed functionerend) De onderzijde is de beker en is aan de binnenzijde verguld.
Gemerkt: Halve maan en ( oude) keizerskroon + 900 ( 900/1000 zilver)
Meesterteken: onbekend ( zie foto).

279. Zilveren miniatuur Klapbrug, Hoorn 1903.

Zilveren miniatuur Klapbrug, Hoorn 1903.
Werkende Hollandse klapbrug.
Gemerkt: Minerva, Lopende Leeuw 2 ( 833/1000 zilver) Jaarletter T= 1903.
Meesterteken: J.Verhoogt, Hoorn.

231. Zilveren sigarettenhouder ca 1915.

Zilveren sigarettenhouder ca 1915.
Vermoedelijk Oostenrijk / Hongarije.
Gladde uitvoering met initialen op de voorzijde.Binnenzijde verguld.
Gemerkt: 13 ( 13 loth= 812 /1000 zilver)

216. Grote staande boeddha van beschilderd hout, Thailand, eind 20e eeuw

Grote staande boeddha van beschilderd hout, Thailand, eind 20e eeuw

228. Lot Aardewerk: bord: Sepia Zenith Gouda + Kan: Mosa Maastricht.

Lot Aardewerk: bord: Sepia Zenith Gouda + Kan: Mosa Maastricht.

235. Een stel van 2 kaarsenstandaards gehamerd, Amsterdamse school, gepatineerd koper ca. 1930.

Een stel van 2 kaarsenstandaards gehamerd, Amsterdamse school, gepatineerd koper ca. 1930.

17. Famille rose, mandarijn kop en schotel en losse kop Chinese export

Mandarijn kom en schotel met decor van figuren in een tuin. Losse kom heeft tevens een tempel voorstelling.

33. Chinese theekom met onderschotel Guangxu periode ca. 1900

Famille verte theekom op schotel. Decor van bloemen , planten en symbolen. Vroege rijstkorrel motieven in de stukken.

45. Famille rose theepot, 19e eeuw Thongzhi periode

Theepotje met tuinscene's uit de 19e eeuw. Origineel deksel.

43. Twee snuif flesjes van glas en amber / resin China 20e eeuw

Een rood flesje gemaakt van kunststof met bijpassend dopje daarbij een melkglazen flesje met gebrandschilderd decor.

80. Pander & Zonen Den Haag eetkamer tafel, begin 20e eeuw

Tafel van Pander uit het begin van de 20e eeuw. Gemerkt aan de onderzijde.

64. Chinees Kangxi bord met floraal decor

Groot bord met gemodelleerde rand. Gemerkt aan de achterzijde bloem in Blauwe ring

89. Copier Leerdam twee schalen decor Raindrop 1948

Schalen met decor Raindrop, een ingeslepen decor. Een deel gemerkt.

271. Drie hardhouten beelden van onsterfelijken, China 20e eeuw

Drie beelden van onsterfelijken, China eerste helft / midden 20e eeuw

204. Divers lot aardewerk Porceleyne fles, Delft, 20e eeuw

Divers lot aardewerk Porceleyne fles, Delft, 20e eeuw

249. Zilveren pijpcomfoor met koperen binnen bak op houten basement , Joure 1856.

Zilveren pijpcomfoor met koperen binnen bak op houten basement , Joure 1856. Gemerkt: Minerva, Lopende leeuw 2 ( 833/1000 zilver) Jaarletter W= 1856. Meesterteken: Christiaan, Jacob Bruinings, Joure.

242. Foto album, 19e eeuw met bronzen montering inclusief foto's

Foto album, 19e eeuw met bronzen montering

247. Twee plateel borden Olympiade 1928 Amsterdam

Twee plateelbordjes Olympiade 1928 Amsterdam

139. Gebrandschilderd glas in lood raamdecoratie, Nederland in oorlog 1940

Gebrandschilderd glas in lood raamdecoratie, Nederland in oorlog 1940

142. Bloemstilleven van A.J. van Eybergen (1888-1966) - Pseudoniem Cor Bouter

Bloemstilleven van A.J. van Eybergen (1888-1966) - Pseudoniem Cor Bouter

9725 CT Groningen