215. Zilveren kledingborstel, Nederland 1939 + 1 andere borstel ( onedel)

Zilveren kledingborstel, Nederland 1939 + 1 andere borstel ( onedel)
Hollands tafereel met boot. Randversiering met bloemen. Fraaie kwaliteit!
Gemerkt: Minerva, Leeuw 2 ( 833/1000 zilver), Jaarletter E= 1939.
Meesterteken : onbekend ( zie foto)
1 x Andere langwerpige borstel, onedel metaal!

Naam Zilveren kledingborstel, Nederland 1939 + 1 andere borstel ( onedel)
Veiling Veiling 24 Sessie 1

Kledingborstel: 10.5 x 8 x 6.5 cm ( LxBr.x w x h).

Langwerpige borstel: 18 x 3.7 x 4.5 cm ( LxBrx h).

Conditie Goede conditie
Startbod€ 20
Verkoopprijs € 20
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen