Veiling: Veiling 24 Sessie 1

Schriftelijk bieden tot 17:00

301. Twee wit porseleinen beelden. China 20e eeuw.

Twee wit porseleinen beelden. China 20e eeuw.

168. Gouden ring en armband

14 karaats gouden ring en een 14 karaats gouden armband.

317. 19e eeuwse penkandelaars en 19e eeuwse bronzen deurklinken

19e eeuwse penkandelaars darabij 19e eeuwse bronzen deurklinken met beslag.

343. Twee flessen Perzisch keramiek, Iran midden 20e eeuw

Twee flessen Perzisch keramiek, Iran midden 20e eeuw

348. Weeg werktuig / weegschalen messing voor graan, 19e en begin 20e eeuw

Weeg werktuig / weegschalen messing voor graan, 19e en begin 20e eeuw

47. Vier 18e eeuwse Chinese borden Chienlung / Yongzheng

Vier blauw witte borden . Drie met tuindecor en een bord met gesneden decoratie en een floraal motief.

19. Twee Chinese kommen

Twee Chinese kommen met draken. Grote kom met rijstkorrel decoratie is uit midden 20e eeuw. De kleinere is eind 19e eeuw.

163. Gouden ketting

18 karaats gouden halssnoer met koningschakel, gekeurd 750.

174. Gouden ringen met stenen.

Twee 14 karaats gouden ringen bezet met stenen.

208. Celadon schaaltjes

Drie celadon schaaltjes met reliëf decor van een margriet. Onderzijde gemerkt met 10 karaktermerk.

116. Zilveren bonbonschaal met hengsel, Tsjecho-Slowakije midden 20e eeuw.

Zilveren bonbonschaal met hengsel, midden 20e eeuw.
Opengewerkte ajour gezaagde bak.
Gemerkt: Tsjecho-Slowakije zilvermerk.
Meesterteken: Onbekend.

337. Chinese bronzen wierookbrander met leeuwenkoppen, gemerkt aan de onderzijde

Chinese bronzen wierookbrander met leeuwenkoppen, gemerkt aan de onderzijde. Tweede helft 20e eeuw

129. Divers antiek Chinees porselein 18e, 19e en 20e eeuw

Divers antiek Chinees porselein 18e, 19e en 20e eeuw. Gemberpotje en theepotje eind 19e eeuw. Kandij potje 18e eeuw en het witte gemberpotje 20e eeuw

3. Chinese vaas 19e eeuw, Kangxi gemerkt.

Vaas uit een kaststel met decor van vogel in een tuin. Gemerkt Kangxi maar uit de 19e eeuw.

10. Twee Kangxi koppen en drie schotels, ca. 1720, Kangxi periode

Chinese kop en schotels met floraal decor ca. 1720.

11. Chinees Famille verte bord met een decor figuren en een paard

Goed geschilderd bord uit de Republic periode ca. 1930

24. Twee Chienlung candy potten China 18e eeuw

Twee famille rose potten met originele deksels ca. 1770.

48. Chienlung porseleinen kinder ondersteek /pispot China 18e eeuw

Zeldzaam item; een porseleinen ondersteek / pispotje ca. 1750 waarschijnlijk voor een kinderbed.

49. Chinese theekom en schotel en een klein presenteerschaaltje Thongzhi periode 19e eeuw

Thongzhi periode schaaltje met twee karpers in de vorm van yin / yang. tevens een kop en schotel met famille verte decor.

79. Pander & zonen Den Haag zitbank begin 20e eeuw

Pander zitbank met ornamenten Hollandse nieuwe kunst.

53. Technofix Alpine express Jaren 60

Blikken baan met twee busjes. In originele doos. Jaren 60 Technofix Duitsland.

42. Iron red miniatuur vaas China 20e eeuw

Kleine vaas met decor van vleermuizen gemerkt aan de onderzijde.

78. Vier eetkamerstoelen en twee leunstoelen Pander Den Haag. Begin 20e eeuw.

Zes stoelen uit begin 20e eeuw, Pander & zonen Den Haag. Stijlvolle ornamentering uit de Hollandse nieuwe kunst. Delen zijn gemerkt.

70. Kangxi klapmuts kom met decor van figuren in een tuin, Chinese export

Klapmutskom uit China ca. 1680. Merk en periode.

346. Okimono van been, man met bezemsteel. Japan, ca. 1920

Okimono van been, man met bezemsteel. Japan ca. 1920
Zeer gedetaileerd uitgevoerd. Gemerkt aan de onderzijde: blad.

9725 CT Groningen