Chinese vaas 19e eeuw, Kangxi gemerkt.

Vaas uit een kaststel met decor van vogel in een tuin. Gemerkt Kangxi maar uit de 19e eeuw.

Kavelnummer en naam Chinese vaas 19e eeuw, Kangxi gemerkt.
Veiling Veiling 24 Sessie 1

Hoogte 22 cm en diamter 11 cm.

Conditie Ingelijmde chip, zie foto
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen