Veiling: Veiling 24 Sessie 1 Aziatica Chinese vaas 19e eeuw, Kangxi gemerkt.

Chinese vaas 19e eeuw, Kangxi gemerkt.

€ 20 - € 40

Startprijs: € 20,00

Vaas uit een kaststel met decor van vogel in een tuin. Gemerkt Kangxi maar uit de 19e eeuw.

Ingelijmde chip, zie foto

Hoogte:22 cm

Aziatica