Veiling: Veiling 24 Sessie 1 Aziatica 3 - Chinese vaas 19e eeuw

3 - Chinese vaas 19e eeuw

€ 20 - € 40

U kunt bieden tot 17 september 2019 19:00

Vaas uit een kaststel met decor van vogel in een tuin. Gemerkt Kangxi maar uit de 19e eeuw.

Ingelijmde chip, zie foto

Hoogte 22 cm

Aziatica

Invaluable

U kunt via de website van Invaluable live meebieden tijdens onze veiling.