Veiling: Veiling 24 Sessie 1 Aziatica Chienlung onderbord, Chinese export 18e eeuw

Chienlung onderbord, Chinese export 18e eeuw

€ 70 - € 120

Startprijs: € 70,00

Verkocht voor € 140,00

China, 18e eeuw met landschapsdecor.

Twee chips en wat rand beschadigingen. Zie foto's

32.5 x 23 cm.

Aziatica