Veiling: Veiling 24 Sessie 1

Schriftelijk bieden tot 17:00

144. Olieverf op doek; gesigneerd Medema, eerste helft 20e eeuw.

Schilderij, gesigneerd Medema, eerste helft 20e eeuw. Uitvarende schippersschepen bij zonsondergang.

149. Gouden tientje, Wilhelmina 1917

Gouden tientje, Wilhelmina 1917

154. Parelsnoer met gouden ( 14 k) slot, 20e eeuw.

Parelsnoer met gouden ( 14 k) slot, 20e eeuw.
Snoer is gebroken dus moet opnieuw worden geknoopt. De zoutwater parels lopen op van klein naar groot en weer van groot naar klein.
Bewerkt gouden bal slot. Onduidelijk gemerkt maar getest op 14 k goud.

269. 3 rijige gitten halsketting met zilveren slot, 1e helft 20e eeuw.

3 rijige gitten halsketting met zilveren slot, 1e helft 20e eeuw.
Rouwsieraad. Sluiting gemerkt met JKA ( J.Köhle, Duitsland) 925 ( 925/1000 zilver).

312. Bronzen spiegel met planten en tekens. Japan 19e eeuw.

Bronzen spiegel met planten en tekens. Japan 19e eeuw.

153. Chinese Bronzen wierookbrander ingelegd met zilverdraad, 19e eeuw

Chinese Bronzen wierookbrander ingelegd met zilverdraad, 19e eeuw. Gemerkt op de bodem

214. Kristallen bierpul met zilveren deksel. Amsterdam 1881.

Kristallen bierpul met zilveren deksel. Amsterdam 1881.
Het kristal is versierd met slijpwerk ( zie foto's) Deksel is versierd met parelrand en initialen: BLP, monturen hebben versieringen aan de randen.
Gemerkt: Minerva, Lopende leeuw 2 ( 833/1000 zilver). Jaarletter W= 1881.
Meesterteken: Cornelis Held, Amsterdam.

74. Technofix blikken baan Ralley 65

Jaren 60 blikken speelgoed van Technofix

319. Houten ladenkast, Engels, Mahonie fineer, eind 19e eeuw.

Engelse mahonie ladenkast, eind 19e eeuw.
Mahonie gefineerde ladenkast met 6 lades.

158. Kraantjespot

Een circa 18e eeuws Japans Imari gedecoreerde porseleinen kraantjespot, decoratie met Phoenix. Met zilveren deksel van latere datum.

93. Kamerscherm, Ben Walrecht

Kamerscherm, Ben Walrecht (Groningen 1911-1980 Hilversum). Ben Walrecht was lid van de Groninger kunstenaarsvereniging De Ploeg. Het kamerscherm is in 1976 gemaakt voor de inbrenger. Provenance: een brief met de ontstaansgeschiedenis en de relatie met Ben Walrecht. Kopie van deze handgeschreven brief wordt bijgeleverd.

111. Kopie 'Rozenburg' vaas van porselein ca. 1990, decor van pauwen

Grote vaas. Kopie 'Rozenburg' vaas van porselein ca. 1990, decor van pauwen

94. Olieverf op doek Minne Onnes ( 1935 - ) Zee bij slecht weer, Schiermonnikoog

Zeegezicht bij schiermonnikoog van Minne Onnes waarschijnlijk eind 20e eeuw. Gesigneerd rechts onderin.

157. Zalfpotje

Blauw wit zalfpotje naar Kangxi voorbeeld, moderne productie.

183. Parfumfles met zilveren dop Quimper 19e eeuw

Parfumfles met zilveren dop Quimper 19e eeuw

195. Chinese scroll 20e eeuw

Chinese scroll 20e eeuw

200. Batikstempel + antieke olielampjes, India 19e eeuw

Batikstempel en antieke olielampjes, India 19e eeuw .

237. Zilveren miniatuur koets. Nederlands ca 1900.

Zilveren miniatuur koets. Nederlands ca 1900.
Koets met paard en koetsier.
Gemerkt: zwaardje ( 1813-1906)

127. Divers archeologisch aardewerk en steen, Grieks / Romeins / Europees

Divers archeologisch aardewerk en steen, Grieks / Romeins / Europees

345. Luchtdrukpistool, Shanghai China

Luchtdrukpistool, Shanghai China, werkende conditie

225. Een stel bronzen boekensteunen, gepatineerd + gehamerd decor ca. 1930

Een stel bronzen boekensteunen, gepatineerd + gehamerd decor ca. 1930

281. Devotionele bronzen beeldjes India ca. 1900 en een houten beeldje uit China 20e eeuw

Devotionele bronzen beeldjes India ca. 1900 en een houten beeldje uit China 20e eeuw

291. Vuur vergulde bronzen pendule

Vuur vergulde bronzen pendule

294. Bronzen beeld van een man die leest. Japan eind 19e eeuw ( Meiji periode)

Bronzen beeld van een man die leest. Japan eind 19e eeuw ( Meiji periode)

55. Technofix traffic control, blikken baan uit de jaren 60

Technofix traffic control, blikken baan uit de jaren 60

9725 CT Groningen