Veiling: Veiling 24 Sessie 1

Schriftelijk bieden tot 17:00

Witgouden 14 k damesring met diamanten, ca. 0.25 ct.

Witgouden 14 k damesring met diamanten, ca. 0.25 ct. Gezet met 7 briljant geslepen diamanten waarvan de grootste 0.1 ct. Gemerkt: aan de binnenzijde met eikenblad 585 ( 585/1000 goud).

Juwelen € 160 - € 250 (Startprijs: € 160,00)

Bekijk kavel

Stereokijker De Jong Cacao ca. 1910

Stereo kijker met plaatjes van de Jong Cacao in een bijpassend doosje

Verkocht voor € 120,00

Antiek € 80 - € 200 (Minimumbod: € 80,00)

Bekijk kavel

Vier eetkamerstoelen en twee leunstoelen Pander Den Haag. Begin 20e eeuw.

Zes stoelen uit begin 20e eeuw, Pander & zonen Den Haag. Stijlvolle ornamentering uit de Hollandse nieuwe kunst. Delen zijn gemerkt.

Verkocht voor € 150,00

Art deco € 150 - € 300 (Minimumbod: € 150,00)

Bekijk kavel

Pander & zonen Den Haag zitbank begin 20e eeuw

Pander zitbank met ornamenten Hollandse nieuwe kunst.

Verkocht voor € 120,00

Antiek € 70 - € 120 (Minimumbod: € 70,00)

Bekijk kavel

Pander & Zonen Den Haag eetkamer tafel, begin 20e eeuw

Tafel van Pander uit het begin van de 20e eeuw. Gemerkt aan de onderzijde.

Verkocht voor € 30,00

Art Deco € 30 - € 60 (Minimumbod: € 30,00)

Bekijk kavel

Bronzen plastiek gelijkend op Charlotte van Pallandt

N.b. Omschrijving is gewijzigd d.d. 15/09/19! Bronzen plastiek gelijkend op Charlotte van Pallandt . Uitvoering eind 20e eeuw. Gesigneerd aan de achterzijde.

Kunst € 200 - € 350 (Startprijs: € 200,00)

Bekijk kavel

Olieverf op paneel met goudkleurige lijst, Haagse school

Expressionistische landschap op paneel. Haagse school ca. 1900

Verkocht voor € 70,00

Kunst € 70 - € 140 (Minimumbod: € 70,00)

Bekijk kavel

Winkelreclame Rombouts Koffie, België jaren 50

Metalen winkelreclame met glasplaat met daarin draaiende schijf met lampjes. Alles in werkende conditie.

Verkocht voor € 100,00

Curiosa € 100 - € 200 (Minimumbod: € 100,00)

Bekijk kavel

Japans en Chinees keramiek, Satsuma, Imari, Nanking 7 stuks, 18e, 19e en 20e eeuw

Japans en Chinees keramiek, Satsuma, Imari, Nanking 7 stuks. Satsuma drtie vazen, Imari bord ( 18e eeuw ), Nanking pot en een Japanse gemberpot.

Verkocht voor € 30,00

Aziatica € 30 - € 60 (Minimumbod: € 30,00)

Bekijk kavel

Gouden 14 k dames koord collier, 28 gram.

Gouden 14 k dames koord collier, 28 gram. Gemerkt: 585 ( 585/1000 goud) en onbekend meesterteken. 14 kt op de karabijnhaak sluiting.

Verkocht voor € 500,00

Juwelen € 500 - € 600 (Minimumbod: € 500,00)

Bekijk kavel

Grote Imari schotel met zilveren beugel ( Nederland 1863). Japan 19e eeuw.

Grote Imari schotel met zilveren beugel ( Nederland 1863). Japan 19e eeuw. Zilveren beugel gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2 ( 833/1000 zilver), Jaarletter D=1863. Meesterteken: onbekend. Bord gemerkt: zie foto's

Verkocht voor € 60,00

Aziatica € 60 - € 80 (Minimumbod: € 60,00)

Bekijk kavel

Antieke stoel gedateerd 1890

19e eeuwse houten Duitse stoel. Gedateerd in de rugleuning 1890

Verkocht voor € 40,00

Antiek / Volkskunst € 20 - € 40 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

Acht kristallen glazen met geslepen stam, 19e eeuw met groene kelk

Acht Biedermeier glazen ca. 1860 met geslepen stam en ingeblazen luchtbel.

Verkocht voor € 20,00

Antiek € 20 - € 40 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

Copier Leerdam twee schalen decor Raindrop 1948

Schalen met decor Raindrop, een ingeslepen decor. Een deel gemerkt.

Glas € 20 - € 40 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

Ets, Christian Wilhelm Ernst Dietrich 1761

Ets in eiken lijst (19e eeuw) van Christian Wilhelm Ernst Dietrich, gesigneerd D. 1761.

Kunst € 100 - € 200 (Startprijs: € 100,00)

Bekijk kavel

Gelakt houten ladenkast met sieraden compartimenten en messing beslag, 20e eeuw

20e eeuwse ladenkast met een la met vakjes voor bv. sieraden. Verfraaid met messing beslag. Gemaakt tweede helft 20e eeuw

Verkocht voor € 120,00

Curiosa € 40 - € 80 (Minimumbod: € 40,00)

Bekijk kavel

Kleine eiken opbergkast Haagse school ca. 1925

Mooie kleine kast. Eenvoudig maar smaakvol model in eiken uitgevoerd.

Verkocht voor € 140,00

Antiek € 100 - € 200 (Minimumbod: € 100,00)

Bekijk kavel

Kamerscherm Ben Walrecht, Groninger Ploeg 1976

Kamerscherm gemaakt voor mevrouw Stam in 1976. Provenance is brief van mevrouw met haar beschrijving van de ontstaansgeschiedenis en haar relatie met Ben Walrecht. Deze, handgeschreven brief wordt ( digitaal ) bijgeleverd.

Kunst € 2000 - € 4000 (Startprijs: € 2.000,00)

Bekijk kavel

Olieverf op doek Minne Onnes ( 1935 - ) Zee bij slecht weer, Schiermonnikoog

Zeegezicht bij schiermonnikoog van Minne Onnes waarschijnlijk eind 20e eeuw. Gesigneerd rechts onderin.

Verkocht voor € 200,00

Kunst € 100 - € 200 (Minimumbod: € 100,00)

Bekijk kavel

Messing vloeistof container China, 19e eeuw

Een messing bus met schroefdop voor het houden van een vloeistof ( soep ? ) 19e eeuw China

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

Groot Sawankhalok celadon bord 15e / 16e eeuw

China / Thailand Ming periode Celadon bord met ingekerfde florale decoratie

Verkocht voor € 280,00

Aziatica € 150 - € 250 (Minimumbod: € 150,00)

Bekijk kavel

Swatow bord, China Ming periode ca. 1600

Groot bord met decor van herten in een landschap. China, Ming periode, In Swatow gemaakt ( Shantou vandaag de dag ) voor export.

Verkocht voor € 150,00

Aziatica € 150 - € 300 (Minimumbod: € 150,00)

Bekijk kavel

Chinese Craquele kom ca. 1900, Guangxu periode

Antieke Chinese Craquele kom uit ca. 1900 ( Guangxu ) Komt uit een Nederlandse collectie.

Verkocht voor € 160,00

Aziatica € 100 - € 200 (Minimumbod: € 100,00)

Bekijk kavel

Swatow kom, China 16e eeuw, Ming periode

Ming kom, Regio Swatow, export goed. Eenvoudige florale decoratie

Verkocht voor € 30,00

Aziatica € 20 - € 40 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

Chinees Chienlung Bord en Swatow kom, China 18e en 16e/17e eeuw

Chienlung bord met decor van vaas met bloemen en tuindecor daarbij een Swatow kom, Ming period ( 16e / 17e eeuw )

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel