255. Duits zilveren knottenkist , Hanau 2e helft 19e eeuw.

Duits zilveren knottenkist, Hanau 2e helft 19e eeuw
Versiert met florale decoratie, diverse Putti's, fruit en dieren.
Zeer fraaie kwaliteit!
Gemerkt: Meesterteken J.D. Schleissner & Sohne (sinds 1816)
Duitse keizerskroon + halve maan en 800 ( 800/1000 zilver)

Naam Duits zilveren knottenkist , Hanau 2e helft 19e eeuw.
Veiling Veiling 24 Sessie 1

9,2 x 4.9 x 6.1 cm ( L x Br x H)

Gewicht: 106 gram

Conditie Goede conditie
Startbod€ 80
Verkoopprijs € 160
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen