Veiling: Veiling 24 Sessie 1

26 - Insulinde Groningen winkelblik ca. 1935

Insulinde Groningen, Koffiebranderij en theehandel. Chinese voorstelling.

Bekijk kavel

Curiosa € 70 - € 100

27 - Winkel Voorraad Blik - N.V. van Melle"s Confectionery - Breskens Holland ca. 1900

Winkel voorraadblik Van Melle met decoratie van pauwen en paradijsvogels.

Bekijk kavel

Curiosa € 30 - € 60

28 - Bronzen wierookbrander China 19e eeuw

Bronzen wierookbrander met eenvoudige decoratie en twee oren. Mooie patina. Gemerkt aan de onderzijde.

Bekijk kavel

Aziatica € 100 - € 200

29 - Grote Chinese dekselpot met decor van figuren en Chinese teksten

Grote pot met uitgebreid decor van figuren en teksten. Afgeleid van Xianfeng voorbeelden maar gemaakt tweede helft 20e eeuw.

Bekijk kavel

Aziatica € 40 - € 80

30 - Drie kommen en twee schotels China 18e eeuw

Chinees Imari kop en schotels uit de eerste helft van de 18e eeuw

Bekijk kavel

Aziatica € 20 - € 40

31 - Twee Kangxi periode kommen Amsterdams bont

Twee Imari kommen uit de Kangxi periode, Amsterdams bont, overgedecoreerd in Europa.

Bekijk kavel

Aziatica € 30 - € 60

32 - Kangxi bord met decor van bloemenmand China ca. 1690

Groot bord met fijn geschilderd bloemenmand en floraal decor. Gemerkt met wierookbrander.

Bekijk kavel

Aziatica € 100 - € 200

33 - Chinese theekom met onderschotel Guangxu periode ca. 1900

Famille verte theekom op schotel. Decor van bloemen , planten en symbolen. Vroege rijstkorrel motieven in de stukken.

Bekijk kavel

Aziatica € 50 - € 80

34 - Drie Chinese theekommen met decor van ''Rabbit hunt'' 19e eeuw

Drie kommen met konijnen jacht decoratie. Kangxi gemerkt maar gemaakt in de 19e eeuw

Bekijk kavel

Aziatica € 40 - € 80

35 - Nanking dekselpot met decor van krijgers eerste helft 20e eeuw

Nanking pot met famille verte decoratie van krijgers. Pot gemerkt aan de onderzijde. Republic period.

Bekijk kavel

Aziatica € 20 - € 40

36 - Zes koppen en acht schotels China ca. 1700 Kangxi periode

Zes Chinese koppen 8 schotels. Decor van figuren inn een landschap en panelen met floraal decor.

Bekijk kavel

Aziatica € 150 - € 250

37 - Drie Chinese dekselpotten 18e eeuw / Kangxi

Drie Chinese kandij / deksel potten Chienlung periode en Kangxi periode ( met oren )

Bekijk kavel

Aziatica € 40 - € 80

38 - Twee Chinese capucijner bruine kopen schotels met famille rose decoratie 18e eeuw

Twee kop en schotels met decor van bloemen en perziken ( symbool voor eeuwig leven ) eerste helft 18e eeuw Chinese export

Bekijk kavel

Aziatica € 40 - € 80

39 - Imari kop en schotels, Japan, 18e eeuw

Drie koppen en twee schotels, Japan 18e eeuw, Floraal Imari decor.

Bekijk kavel

Aziatica € 30 - € 60

40 - Japans porselein 18, 19e en 20e eeuw

Drie 18e eeuwse kop en schotels, een imari vaasje en een deksel van een kutani pot

Bekijk kavel

Aziatica € 20 - € 40

41 - Twee Chinese famille rose penselen bekers of vazen ca. 1900 Guangxu periode

Twee grote vazen of penselenbekers met een decor van figuren in een tuin. Voorzien van een kleine spreuk en gemerkt aan de onderzijde.

Bekijk kavel

Aziatica € 70 - € 120

42 - Iron red miniatuur vaas China 20e eeuw

Klein vaasje met decor van vleermuizen gemerkt aan de onderzijde.

Bekijk kavel

Aziatica € 20 - € 40

43 - Twee snuif flesjes van glas en amber / resin China 20e eeuw

Een rood flesje gemaakt van kunststof met bijpassend dopje daarbij een melkglazen flesje met gebrandschilderd decor.

Bekijk kavel

Aziatica € 30 - € 60

44 - Drie Yixing theepotten 20e eeuw

Drie moderne theepotten van Yixing klei gemaakt in China. Een pot met opgelegde draken en een pot met ingegraveerde Chinese karakters

Bekijk kavel

Aziatica € 30 - € 60

45 - Famille rose theepot, 19e eeuw Thongzhi periode

Theepotje met tuinscene's uit de 19e eeuw. Origineel deksel.

Bekijk kavel

Aziatica € 30 - € 60

46 - Famille rose dekselpot 19e eeuw, Tonghzi periode

Famille rose dekselpot Tongzhi periode 19e eeuw

Bekijk kavel

Aziatica € 30 - € 60

47 - Vier 18e eeuwse Chinese borden Chienlung / Yongzheng

Vier blauw witte borden . Drie met tuindecor en een bord met gesneden decoratie en een floraal motief.

Bekijk kavel

Aziatica € 60 - € 120

48 - Chienlung porseleinen kinder ondersteek /pispot China 18e eeuw

Zeldzaam item; een porseleinen ondersteek / pispotje ca. 1750 waarschijnlijk voor een kinderbed.

Bekijk kavel

Aziatica € 50 - € 100

49 - Chinese theekom en schotel en een klein presenteerschaaltje Thongzhi periode 19e eeuw

Thongzhi periode schaaltje met twee karpers in de vorm van yin / yang. tevens een kop en schotel met famille verte decor.

Bekijk kavel

Aziatica € 20 - € 40

50 - Kangxi kom Imari / Amsterdams bont

Kom Amsterdams bont ca. 1720. Gemerkt aan de onderzijde.

Bekijk kavel

Aziatica € 30 - € 60

Invaluable

U kunt via de website van Invaluable live meebieden tijdens onze veiling.