Veiling: Veiling 24 Sessie 1

Schriftelijk bieden tot 17:00

Amsterdamse school kleed met abstract decor ca. 1920

Witgouden 14 k Dames/ Heren ring met Diamanten, ca 0.4 ct.

Witgouden 14 k Dames/ Heren ring met Diamanten, ca 0.4 ct. Gezet met 21 briljant geslepen diamanten, ca. 0.4 ct.
Gemerkt: 585 ( 585/1000 goud) + onduidelijk meesterteken.

Gouden 14 k dames halsketting, 15.6 gram.

Fantasieschakel met 21 identieke bedels.
Gemerkt: 585 ( 585/1000 goud), aanhangsel en onbekend meesterteken.

Weense brons

Een koud geschilderde Weense brons van een theedrinkende Arabier op een Perzisch tapijt. Achterzijde met onleesbaar merk, onderzijde genummerd.

Gouden 14 k zakhorloge + doublé ketting. Loop of sloop! 1e helft 20e eeuw.

Aziatica divers lot

Aziatica divers lot

Staffordshire honden ( Spaniels) , 19e eeuw, schoorsteenmantel stukken

Staffordshire honden ( Spaniels) , 19e eeuw, schoorsteenmantel stukken In de volksmond hoerenhondjes genoemd

Gouden ring

14 karaats gouden ring.

Lot Satsuma aardewerk, Japan, eerste helft 20e eeuw

Zilveren snuff doos,India, begin 20e eeuw

Precisieweegschaal firma VDF. Nijmegen 1e helft 20e eeuw.

Lot zilver: dienblaadje, lepels en suikerschep

215 gram. Lot met klassieke voorstelling

In reliëf geëmailleerde doos. China 19e eeuw.

Bronzen beeld, Japan eind 19e eeuw.(Meiji periode)

Bronzen beeld van een man die leunt op een stok, Japan eind 19e eeuw.(Meiji periode)

Peking glas, snuff bottle. China 20e eeuw.

Lot foto's: 5 foto's van de suiker fabriek te Groningen+ 1 andere. Begin 20e eeuw.

Foto's van de suiker fabriek te Groningen, 5 stuks. + een foto van een prent voormalig pand van Burmann. Begin 1900.

Japans en Chinees keramiek, Satsuma, Imari, Nanking 7 stuks, 18e, 19e en 20e eeuw

Japans en Chinees keramiek, Satsuma, Imari, Nanking 7 stuks. Satsuma drtie vazen, Imari bord ( 18e eeuw ), Nanking pot en een Japanse gemberpot.

Antieke stoel gedateerd 1890

19e eeuwse houten Duitse stoel. Gedateerd in de rugleuning 1890

Zilveren kledingborstel en kristallen pennenbakje, ca. 1920

Lot aardewerk

Divers lot aardewerk Scandinavië; Anu Pentik, Kalmar pottery, Norsjo sweden en Bing & Gröndahl.

Lot divers Antiek tin

Antiek tin, 18e, 19e en 20e eeuw, Divers lot

Porseleinen beelden groep theedrinkend paar, ca. 1970

Porseleinen beelden groep theedrinkend paar, ca. 1970 in de stijl van Dresden, onderglazuur blauw merkteken.

Arita Kutani Dekschaal Japan ca. 1900

Masker Ivoorkust eind 20e eeuw

Technofix traffic control, blikken baan uit de jaren 60

9725 CT Groningen