287. Zilver: lot van 3 diversen.

Zilver: lot van 3 diversen.
Bestaande uit: A. Suikertang gemerkt met "12"= 12 loth ( Duits. Oostenrijks/ Hongaars?) B. Strooilepel , gemerkt: Lopende leeuw2 ( 833/1000 zilver) Jaarletter U= 1854, Meesterteken: J.Kroijmans, Oss. C. Sla-tang van hoorn met zilveren grepen. Gemerkt met "J" inlandse werken ( 1906-1953) van zilver beneden wettelijk gehalte.

Naam Zilver: lot van 3 diversen.
Veiling Veiling 24 Sessie 1

A. 15.5 cm en 32 gram. B. 17.5 cm en 27 gram. C. 28 cm.

Conditie A+ B in goede conditie. Sla=tang mist de schroef.
Startbod€ 20
Verkoopprijs € 20
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen