Veiling: Veiling 24 Sessie 1 Antiek / Volkskunst 87 - Antieke stoel gedateerd 1890

87 - Antieke stoel gedateerd 1890

€ 20 - € 40

U kunt bieden tot 17 september 2019 19:00

19e eeuwse houten Duitse stoel. Gedateerd in de rugleuning 1890

Goede conditie, iets krakkemikkig

104 cm hoog breedste deel 84 cm

Antiek / Volkskunst

Invaluable

U kunt via de website van Invaluable live meebieden tijdens onze veiling.