Veiling: Veiling 24 Sessie 1 Antiek / Volkskunst Antieke stoel gedateerd 1890

Antieke stoel gedateerd 1890

€ 20 - € 40

Startprijs: € 20,00

Verkocht voor € 40,00

19e eeuwse houten Duitse stoel. Gedateerd in de rugleuning 1890

In goede staat, iets krakkemikkig

104 cm hoog breedste deel 84 cm

Antiek / Volkskunst