Veiling: Veiling 24 Sessie 1

Schriftelijk bieden tot 17:00

Twee 19e eeuwse Japanse borden

Twee 19e eeuwse Japanse borden met resp. floraal decor en een decor van een paradijsvogel in een tuin. Bord met bladeren in reliëf is zeer waarschijnlijk Hirado.

Verkocht voor € 40,00

Aziatica € 40 - € 80 (Minimumbod: € 40,00)

Bekijk kavel

Japans bord Arita ca. 1700 mount Fuji

Goed beschilderd bord uit ca. 1700 Arita Japan. Decor van wolken, een landschap en de beroemde Japanse vulkaan Mount Fuji.

Aziatica € 100 - € 200 (Startprijs: € 100,00)

Bekijk kavel

Technofix Alpine express Jaren 60

Blikken baan met twee busjes. In originele doos. Jaren 60 Technofix Duitsland.

Verkocht voor € 60,00

Curiosa € 30 - € 60 (Minimumbod: € 30,00)

Bekijk kavel

Technofix Rocky mountains train jaren 60 Germany

Blikken baan met benodigdheden uit de jaren 60 met originele doos.

Verkocht voor € 60,00

Curiosa € 60 - € 90 (Minimumbod: € 60,00)

Bekijk kavel

Technofix traffic control, blikken baan uit de jaren 60

Curiosa € 50 - € 100 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

Technofix Europacup, blikkenvoetbalspel jaren 60

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

Technofix Speed loop jaren 70 plastic

Technofix Speed loop jaren 70 plastic in originele doos met benodigdheden

Curiosa € 20 - € 50 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

Technofix lift garage en Shell service

Lift Garage van Technofix in originele doos en Shell service zonder doos en auto

Verkocht voor € 60,00

Bekijk kavel

Twee Technofix banen; Alpine express en Mechanically Operated Coalmine

Technofix 294 Mechanically Operated Coalmine en Alpine express met benodigdheden. Blikken speelgoed jaren '60. Niet in originele dozen.

Speelgoed € 40 - € 80 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

Twee treinsets; Magic stunting train Model No.9 en Distlertoy.

Twee treinsets; Magic stunting train Model No.9 en Distlertoy treinset uit de jaren 60 Resp. Engeland en Duitsland

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

Technofix bahn 280 en Gigant construction set

Technofix bahn 280 (zonder doos) en Gigant construction set met doos. Blikken speelgoed jaren 60. Met benodigdheden.

Verkocht voor € 60,00

Curiosa € 40 - € 80 (Minimumbod: € 40,00)

Bekijk kavel

Twee 18e eeuwse Chinese borden met floraal decor en Kangxi merk

Stel borden met hetzelfde decor. Gemaakt in de 19e eeuw. Kangxi revival. Gemerkt aan de achterzijde.

Verkocht voor € 70,00

Aziatica € 60 - € 120 (Minimumbod: € 60,00)

Bekijk kavel

Dertien schotels Chinese export, 20e eeuw

Schotels met diverse voorstellingen. Eerste en tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 60,00

Aziatica € 30 - € 60 (Minimumbod: € 30,00)

Bekijk kavel

Chinees Kangxi bord met floraal decor

Groot bord met gemodelleerde rand. Gemerkt aan de achterzijde bloem in Blauwe ring

Aziatica € 40 - € 80 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

Vaas met landschapsdecor en gedicht, China Guangxu periode

Vaas met trompetvormige bovenzijde. Landschapsdecor en een gedicht aan de achterzijde en makersmerk. Ca. 1910.

Verkocht voor € 120,00

Bekijk kavel

Groot 19e eeuws Chinees bord met floraal decor, Kangxi gemerkt

Groot bord met florale decoratie. Gemerkt aan de achterzijde.

Aziatica € 30 - € 60 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

Chinees beeld van een geleerde, Blanc de Chine 20e eeuw

Gedetailleerd beeld van een geleerde uitgevoerd in porselein.

Bekijk kavel

Lalique France kom Nemours tweede helft 20e eeuw, gesigneerd

Lalique Frankrijk schaal Nemours tweede helft 20e eeuw. Productie jaren 50/60. Gesigneerd (moeilijk leesbaar) onderzijde.

Verkocht voor € 300,00

Glas € 300 - € 450 (Minimumbod: € 300,00)

Bekijk kavel

Twee grote Chinese wandborden uit de Kangxi periode

Grote borden met panelen met daarin diverse soorten bloemen

Aziatica € 1000 - € 1500 (Startprijs: € 1.000,00)

Bekijk kavel

Kangxi klapmuts kom met decor van figuren in een tuin, Chinese export

Klapmutskom uit China ca. 1680. Merk en periode.

Verkocht voor € 700,00

Aziatica € 700 - € 1200 (Minimumbod: € 700,00)

Bekijk kavel

Biedermeier Hollandse kast met glasinzet

Hollandse Biedermeier kast met laden en openslaande deuren en glasinzet. Eerste helft 19e eeuw.

Verkocht voor € 120,00

Antiek € 100 - € 200 (Minimumbod: € 100,00)

Bekijk kavel

Vier Chinese houten beelden 20e eeuw w.o. Shou Lao

Vier handgeneden beelden waaronder Shou Lao, China eerste helft / midden 20e eeuw

Verkocht voor € 50,00

Bekijk kavel

Schneider France Art deco schaal gesigneerd

Oranje gele glazen fruitschaal op paarse voet, gesigneerd.

Verkocht voor € 260,00

Art Deco € 140 - € 250 (Minimumbod: € 140,00)

Bekijk kavel

Technofix blikken baan Ralley 65

Jaren 60 blikken speelgoed van Technofix

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

Drie hardhouten beelden; Guanyin 2x en Shou Lao China 20e eeuw

Drie houten beelden Guanyin en Shou Lao. Eerste helft / midden 20e eeuw.

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel