Veiling: Veiling 24 Sessie 1

Schriftelijk bieden tot 17:00

Stadskaart Bolswart, handgekleurde kaart uit Blaeu Stedenatlas 1644

Stadskaart Bolswart, handgekleurde kaart uit BlaeuStedenatlas 1644

Art-Deco plastiek

Roodbakken plastiek van een naakt met bloemen. Initialen CPF.

Twee ingekleurde etsen met huis taferelen uit de 19e eeuw

Twee ingekleurde etsen met huistaferelen uit de 19e eeuw. Niet gesigneerd.

Twee treinsets; Magic stunting train Model No.9 en Distlertoy.

Twee treinsets; Magic stunting train Model No.9 en Distlertoy treinset uit de jaren 60 Resp. Engeland en Duitsland

19th century Chinese famille rose theepot

Thingzhi periode theepot met decor van bloemen en planten

Gebronsde gipsen uil, Frankrijk, jaren 30

Twee zilveren serveerlepels. Den Bosch 1862.

Twee identieke serveerlepels waarvan de steel rijkelijk versierd is.
Gemerkt: Minerva, Lopende leeuw 2 ( 833/1000), Jaarletter C=1862.
Meesterteken: Hendrikus Simon de Leeuw, Den Bosch.

Zilveren opengewerkte bonbonschaal. Hoorn 1924.

Ajour gezaagd bonbonschaal met parelrand en strikken.
Gemerkt: Minerva, Lopende leeuw ( 833/1000 zilver) , zwaardje, Jaarletter O=1924.
Meesterteken: J.de Vries, Hoorn.

Zilver: Lot divers ( 14x) + lot onedel (7 x).

Zilver: Lot divers ( 14x) + lot onedel (7x).
Zilver, bestaande uit: Theeduim, roomlepel, 2 servetringen, schaartje, 2 x nagelgarnituur, 6 theelepels. fleshouder.
Onedel, bestaande uit: zoutvaatje, 2 onderzetters, 1 servetring, 2 vorken, 1 veterhaak.

Fotocamera "Franka-Bonafix"

Fotocamera "Franka-Bonafix" met leren tas

Chinese rolvaas met floraal decor naar Kangxi voorbeeld eind 20e eeuw

Chinese schaaltjes naar origineel Song dynasty voorbeeld

Sawankhalok dier figuur van een hond, 15e eeuw / 16e eeuw, Thailand / Ming periode

Olieverf op doek Alexandre Minguet, Raguenez, Bretagne

Prent wereldkaart naar, Frederik de Wit, 1675

Aquarel waarschijnlijk Gronings landschap, gesigneerd

Divers lot koper

Divers lot koper

Temmoku potjes en Vaasjes met o.a. handvaatjes, Sawankhalok ovens, Sukhothai Provincie, Noord-Centraal Thailand, ca. 14e-16e eeuw

Temmoku potjes en Vaasjes met o.a. handvaatjes, Sawankhalok ovens, Sukhothai Provincie, Noord-Centraal Thailand, ca. 14e-16e eeuw. Vijf stuks.

Chinese vaas met diverse kleurstellingen

Chinese vaas met diverse kleurstellingen, eind 20e eeuw

Schilderij, gesigneerd A. Beekman, olieverf op paneel, Hollands landschap, 20e eeuw

Antieke Japanse Boeddha van gelakt metaal, ca. 1900

Divers lot Chinees porselein en Yixing theepot, 20e eeuw

Accordeon, Weltmeister, jaren 60

Zilver lot, 3 stuks diversen. midden 20e eeuw.

Bestaande uit: A. Miniatuur ovaal dienblaadje. B. klein asbakje. C. Indische lepel.
Gemerkt respectievelijk : 835/1000 zilver halve maan en kroon, Duits Hermann Bauer Schwabisch Gmünd. Halve maan + kroon en 835s. en lepel: 800.

Technofix traffic control, blikken baan uit de jaren 60

9725 CT Groningen