122. Sawankhalok dier figuur van een hond, 15e eeuw / 16e eeuw, Thailand / Ming periode
Sawankhalok dier figuur van een hond, 15e eeuw / 16e eeuw, Thailand / Ming periode |
Naam | Sawankhalok dier figuur van een hond, 15e eeuw / 16e eeuw, Thailand / Ming periode | |
Veiling | Veiling 24 Sessie 1 | |
Afmetingen | Hoogte 11,5 cm. |
Conditie | In goede staat, bakfout en kleine beschadiging oor. | |
Startbod | € 50 | |
Verkoopprijs | € 60 | |
Eindigt over | Deze veiling is gesloten. | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen