234. Zilver lot, 3 stuks diversen. midden 20e eeuw.

Zilver lot, 3 stuks diversen. midden 20e eeuw.
Bestaande uit: A. Miniatuur ovaal dienblaadje. B. klein asbakje. C. Indische lepel.
Gemerkt respectievelijk : 835/1000 zilver halve maan en kroon, Duits Hermann Bauer Schwabisch Gmünd. Halve maan + kroon en 835s. en lepel: 800.

Naam Zilver lot, 3 stuks diversen. midden 20e eeuw.
Veiling Veiling 24 Sessie 1

A. 8.2 x 5.5 cm . B. 5.6 x 5.6 cm . C. 11.5 cm.

Totaalgewicht: 32.5 gram.

Startbod€ 20
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen