Veiling: Veiling 24 Sessie 1

Schriftelijk bieden tot 17:00

Bronzen vaas, China midden 19e eeuw.

Bronzen vaas, China midden 19e eeuw. In reliëf op de vaas een voorstelling van een oude ( wijze) man.

Aziatica € 100 - € 200 (Startprijs: € 100,00)

Bekijk kavel

Lot zilver: dienblaadje, lepels en suikerschep

215 gram. Lot met klassieke voorstelling

Verkocht voor € 60,00

zilver € 40 - € 70 (Minimumbod: € 40,00)

Bekijk kavel

Lot zilver

280 gram

Verkocht voor € 50,00

Zilver € 40 - € 70 (Minimumbod: € 40,00)

Bekijk kavel

Lot zilveren lepeltjes

93 gram

Verkocht voor € 30,00

Zilver € 20 - € 30 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

Philips buizenradio

Philips high quality buizenradio jaren '60. Hout bekleed met leer. Met gebruiksaanwijzing

Techniek € 40 - € 70 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

Precisieweegschaal firma VDF. Nijmegen 1e helft 20e eeuw.

antiek € 70 - € 140 (Startprijs: € 70,00)

Bekijk kavel

Gebeeldhouwde Fallus van (vermoedelijk) Walrustand. Oost Europa/ Rusland ca. 1900.

erotica € 100 - € 200 (Startprijs: € 100,00)

Bekijk kavel

Staffordshire honden ( Spaniels) , 19e eeuw, schoorsteenmantel stukken

Staffordshire honden ( Spaniels) , 19e eeuw, schoorsteenmantel stukken In de volksmond hoerenhondjes genoemd

Verkocht voor € 50,00

Antiek € 20 - € 40 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

Antieke roodkoperen appelketel gedateerd 1859, gesigneerd R.N.B.

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

Chinese bronzen wierookbrander met leeuwenkoppen, gemerkt aan de onderzijde

Chinese bronzen wierookbrander met leeuwenkoppen, gemerkt aan de onderzijde. Tweede helft 20e eeuw

Aziatica € 30 - € 60 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

Blikken Heineken menukaarthouder ca. 1935

Verkocht voor € 50,00

Curiosa € 40 - € 80 (Minimumbod: € 40,00)

Bekijk kavel

Aziatica divers lot

Aziatica divers lot

Aziatica € 10 - € 20 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

Antiek; koperen waterketel en kolen-emmer ca. 1900

Antiek € 20 - € 40 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

Vaas, gesigneerd C. Hoff Bergen, Zweden / Noorwegen jaren 50

Verkocht voor € 30,00

Antiek € 30 - € 60 (Minimumbod: € 30,00)

Bekijk kavel

Gouden 14 k zakhorloge + doublé ketting. Loop of sloop! 1e helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 80,00

Juwelen € 20 - € 30 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

Twee flessen Perzisch keramiek, Iran midden 20e eeuw

Verkocht voor € 10,00

Antiek € 10 - € 30 (Minimumbod: € 10,00)

Bekijk kavel

Prent wereldkaart naar, Frederik de Wit, 1675

Antiek € 10 - € 20 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

Luchtdrukpistool, Shanghai China

Luchtdrukpistool, Shanghai China, werkende conditie

Verkocht voor € 80,00

Curiosa € 20 - € 40 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

Okimono van been, man met bezemsteel. Japan, ca. 1920

Okimono van been, man met bezemsteel. Japan ca. 1920 Zeer gedetaileerd uitgevoerd. Gemerkt aan de onderzijde: blad.

Antiek € 40 - € 80 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

Drie handgeschilderde plateelvaasjes uit de jaren 30, Arnhem

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

Weeg werktuig / weegschalen messing voor graan, 19e en begin 20e eeuw

Verkocht voor € 140,00

Bekijk kavel