Veiling: Veiling 24 Sessie 1

Schriftelijk bieden tot 17:00

320. Messing waskom, Bokor Indonesië, eerste helft 20e eeuw

Messing waskom, Bokor Indonesië, eerste helft 20e eeuw

136. Schilderij, olieverf op doek naar Samuel Bough geschilderd

Schilderij, olieverf op doek naar Samuel Bough geschilderd. Waarschijnlijk in 1943

126. Grote ovale vergulde en geornamenteerde spiegel, Frankrijk 19e eeuw.

Grote ovale vergulde en geornamenteerde en geslepen spiegel, Frankrijk 19e eeuw.
Aan de bovenzijde een fraaie kroon van bladeren en guirlandes. Evenzo aan de onderzijde van de spiegel.

88. Acht kristallen glazen met geslepen stam, 19e eeuw met groene kelk

Acht Biedermeier glazen ca. 1860 met geslepen stam en ingeblazen luchtbel.

1. 19e eeuwse Chinese sidetable met houtsnijwerk

Sidetable van tropisch hardhout met fraai snijwerk van figuren, griffioenen en flora. Achterzijde en voorzijde zijn identiek, het meubel kan daardoor ook worden gebruikt als room devider.

56. Technofix Europacup, blikkenvoetbalspel jaren 60

Technofix Europacup, blikkenvoetbalspel jaren 60

196. Chinese scroll 20e eeuw

Chinese scroll 20e eeuw

182. Grote handgeschilderde Japanse theepot ca. 1920

Grote handgeschilderde Japanse theepot ca. 1920

221. Lot divers Volks aardewerk Vnl. Europees

Lot divers Volksaardewerk Vnl. Europees

36. Zes koppen en acht schotels China ca. 1700, Kangxi periode

Zes Chinese koppen 8 schotels. Decor van figuren in een landschap en panelen met floraal decor.

251. Twee zilveren serveerlepels. Den Bosch 1862.

Twee zilveren serveerlepels. Den Bosch 1862.
Twee identieke serveerlepels waarvan de steel rijkelijk versierd is.
Gemerkt: Minerva, Lopende leeuw 2 ( 833/1000), Jaarletter C=1862.
Meesterteken: Hendrikus Simon de Leeuw, Den Bosch.

167. Monochrome Chinese vaas met ingekrast decor van draken eind 20e eeuw

Monochrome Chinese vaas met ingekrast decor van draken eind 20e eeuw. Gemerkt aan de onderzijde.

23. Twee 18e eeuwse Chinese vaasjes met floraal decor

Twee vaasjes uit China uit de eerste helft van de 18e eeuw. Een uit de Kangxi periode.

121. Moderne aardewerk sculptuur van een pompoen, gezicht met expressie

Moderne aardewerk sculptuur van een pompoen met gezichtsexpressie, niet gemerkt

104. Porseleinen beelden, Carl Scheidig, Gräfenthal, Duitsland ca. 1980

Porseleinen beelden, Carl Scheidig, Gräfenthal, Duitsland ca. 1980

172. Chinese rolvaas met decor van spelende kinderen eind 20e eeuw

Chinese rolvaas met decor van spelende kinderen eind 20e eeuw

132. Antieke dubbele houten vogelkooi, begin 20e eeuw

Antieke dubbele houten vogelkooi, begin 20e eeuw.
Dubbele toren model met beschilderingen van bloemen op het hout.

188. Zilveren kledingborstel en kristallen pennenbakje, ca. 1920

Zilveren kledingborstel en kristallen pennenbakje, ca. 1920

58. Technofix lift garage en Shell service

Lift Garage van Technofix in originele doos en Shell service zonder doos en auto

38. Twee Chinese capucijner bruine kopen schotels met famille rose decoratie 18e eeuw

Twee kop en schotels met decor van bloemen en perziken ( symbool voor eeuwig leven ) eerste helft 18e eeuw Chinese export

34. Drie Chinese theekommen met decor van ''Rabbit hunt'' 19e eeuw

Drie kommen met konijnen jacht decoratie. Kangxi gemerkt maar gemaakt in de 19e eeuw

9725 CT Groningen