Veiling: Veiling 24 Sessie 1

Schriftelijk bieden tot 17:00

20. Amsterdams bont kom met Griffioenen China Kangxi periode

Mooie kom met decor van griffioenen en bloemen. Amsterdams bont. China ca. 1700

226. 6 zilveren dinerlepels, Haags lofje. Amsterdam, 18e eeuw.

6 zilveren dinerlepels, Haags lofje. Amsterdam, 18e eeuw.
Gemerkt:
Amsterdam keur ( zonder kroon), Staande leeuw met kroon, Jaarletter V= 1780. Bijltje= belasting teken voor oude in handel terugkerende werken. Meesterteken: DWR= Diederik Willem Rethmeyer.
Initialen op achterzijde steel: V D.

220. Zilveren miniatuur ameublement ( 9 stuks) Nederland ca 1900.

Zilveren miniatuur ameublement ( 9 stuks) Nederland ca 1900.
Bestaande uit 6 stoelen, armleunstoel, bank en tafel. Fraai bewerkt.
Gemerkt: keurteken zwaardje 1813-1906.

290. Twee gebedsboeken / Kammavaca Birma / Tibet begin 20e eeuw

Twee bid boeken Birma / Tibet begin 20e eeuw

191. Zilver lot van 2 miniaturen, Nederland 2e helft 20e eeuw.

Zilver lot van 2 miniaturen, Nederland 2e helft 20e eeuw.
Bestaande uit: A. Visser in boot met hengel en roeispanen. Ongemerkt maar getest op zilver.
B. Twee zagende mensen. Gemerkt: Zwaardje 835 ( 835/1000 zilver) en onbekend meesterteken. ( zie foto)

159. Fotocamera Rolleiflex DBP DBGM

Fotocamera van Rolleiflex, type 3.5F 2258615 .

12. Chinees Famille verte bord met decor van figuren en ganzen

Uit de Republic periode, ca. 1930. Leuk decor met figuren en ganzen

102. Bronzen vaas met florale motieven, Wayang. Indonesië eind 19e eeuw

Bronzen vaas met florale motieven, Wayang. Indonesië eind 19e eeuw

44. Drie Yixing theepotten 20e eeuw

Drie moderne theepotten van Yixing klei gemaakt in China. Een pot met opgelegde draken en een pot met ingegraveerde Chinese karakters

4. Kantonese / famille rose vaas met draken decoratie, 19e eeuw

Famille rose vaas met decor van draken.

9. Famille rose huwelijksbord, China 19e eeuw

Gelegenheid bord voor een Chinees huwelijk met symbolen van lang leven en vruchtbaarheid. Oude stikker uit 1947. Qianlong gemerkt maar Guangxu periode.

22. Chinees bord met floraal decor, Kangxi periode Chinese export

Floraal en gelobt bord, China ca. 1690 ( Kangxi periode )

54. Technofix Rocky mountains train jaren 60 Germany

Blikken baan met benodigdheden uit de jaren 60 met originele doos.

41. Twee Chinese famille rose penselen bekers of vazen ca. 1900 Guangxu periode

Twee grote vazen of penselen bekers met een decor van figuren in een tuin. Voorzien van een kleine spreuk en gemerkt aan de onderzijde.

61. Technofix bahn 280 en Gigant construction set

Technofix bahn 280 (zonder doos) en Gigant construction set met doos. Blikken speelgoed jaren 60. Met benodigdheden.

336. Antieke roodkoperen appelketel gedateerd 1859, gesigneerd R.N.B.

Antieke roodkoperen appelketel gedateerd 1859, gesigneerd R.N.B.

266. Kristallen mosterdpot met zilveren monturen. Amsterdam 1834.

Kristallen mosterdpot met zilveren monturen. Amsterdam 1834.
Geslepen kristallen pot met zilveren monturen met strakke ribbel versiering van fijne kwaliteit.
Gemerkt: Minerva, Staande leeuw 1 ( 934/1000 zilver) Jaarletter Z=1834.
Meesterteken: Bennewitz & Zonen, Amsterdam.

169. Chinese blauw witte vaas met decor van draak, eind 20e eeuw, gemerkt

Chinese blauw witte vaas met decor van draak, eind 20e eeuw, gemerkt

210. Emaille thermometer bord jaren 50 Shell

Emaille thermometer bord jaren 50 Shell, Butagas

65. Vaas met landschapsdecor en gedicht, China Guangxu periode

Vaas met trompetvormige bovenzijde. Landschapsdecor en een gedicht aan de achterzijde en makersmerk. Ca. 1910.

114. Geel-witgouden 14 k damesring met diamanten ca. 1.3 ct.

Geel-witgouden 14 k damesring met diamanten ca. 1.3 ct. Gezet met 68 achtkantig geslepen diamanten, ca 1.3 ct.
Gemerkt: 585 ( 585/1000 goud) = 14 karaat goud.

85. Gouden 14 k dames koord collier, 28 gram.

Gouden 14 k dames koord collier, 28 gram.
Gemerkt: 585 ( 585/1000 goud) en onbekend meesterteken. 14 kt op de karabijnhaak sluiting.

297. Twee Terracotta bloempotten in de vorm van een hoofd, Engeland 19e eeuw.

Twee Terracotta bloempotten in de vorm van een hoofd, Engeland 19e eeuw.

315. Bronzen religieus 3 luik Ikoon, 19e eeuw.

Bronzen religieus 3 luik Ikoon. 19e eeuw.

324. Lot zilver in doos

Lot bestek in doos, 177 gram

9725 CT Groningen