Veiling: Veiling 24 Sessie 1 Aziatica Famille rose huwelijksbord, China 19e eeuw

Famille rose huwelijksbord, China 19e eeuw

€ 40 - € 80

Startprijs: € 40,00

Verkocht voor € 70,00

Gelegenheid bord voor een Chinees huwelijk met symbolen van lang leven en vruchtbaarheid. Oude stikker uit 1947. Qianlong gemerkt maar Guangxu periode.

In goede staat

Diameter: 23.5 cm

Aziatica