Veiling: Veiling 24 Sessie 1 Aziatica Famille rose borden China eind 18e eeuw, Chienlung

Famille rose borden China eind 18e eeuw, Chienlung

€ 30 - € 60

Startprijs: € 30,00

Verkocht voor € 30,00

Negen bordjes uit China uit late Chienlung periode. Decor vermoedelijk geschilderd in Frankrijk of Engeland

Goede / redelijke conditie. Een bord met haarlijn en twee chips, een bord met een vlakke chip aan de voorzijde, een bord met een kleine chip, een bord met een grote chip en een kleine chip, een bord met twee chips aan de v oor zijde en vier borden in goede staat met minieme schilfers

Diameter 16 cm.

Aziatica