Veiling: Veiling 24 Sessie 1 Aziatica 8 - Famille rose borden China eind 18e eeuw

8 - Famille rose borden China eind 18e eeuw

€ 30 - € 60

U kunt bieden tot 17 september 2019 19:00

Negen bordjes uit China uit laten Chienlung periode. Decor vermoedelijk geschilderd in Frankrijk of Engeland

Goede / redelijke conditie. Een bord met haatlijn en twee chips, een bord met een vlakke chip aan de voorzijde, een bord met een kleine chip, een bord met een grote chip en een kleine chip, een bord met twee chips aan de v oor zijde en vier borden in goede staat met minieme schilfers

De bordjes zijn 16 c m doorsnee.

Aziatica

Invaluable

U kunt via de website van Invaluable live meebieden tijdens onze veiling.