8. Famille rose borden China eind 18e eeuw, Chienlung

Negen bordjes uit China uit late Chienlung periode. Decor vermoedelijk geschilderd in Frankrijk of Engeland

Naam Famille rose borden China eind 18e eeuw, Chienlung
Veiling Veiling 24 Sessie 1

Diameter 16 cm.

Conditie Goede / redelijke conditie. Een bord met haarlijn en twee chips, een bord met een vlakke chip aan de voorzijde, een bord met een kleine chip, een bord met een grote chip en een kleine chip, een bord met twee chips aan de v oor zijde en vier borden in goede staat met minieme schilfers
Startbod€ 30
Verkoopprijs € 30
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen