Veiling: Veiling 24 Sessie 1

Schriftelijk bieden tot 17:00

325. Lot zilver

Lot zilver, 400 gram

326. Satsuma lampvoet in de vorm van een olifant, Japan ca. 1930

Satsuma lampvoet in de vorm van een olifant, Japan ca. 1930

145. Gouden 14 k dames quartz horloge, Longines. 21.9 gram

Gouden 14 k dames quartz horloge, Longines.
Fijne kwaliteit gevlochten gouden band. Longines merk op de sluiting van de horlogeband. Gemerkt: Op de sluiting, Swiss made en 585 ( 585/1000 goud) en div. andere merken ( zie foto's) Op de kast, 14 k , 585 en goudmerk.

329. Lot zilver

280 gram

323. Louis quinze stijl pilaar met stenen blad, Frankrijk 20e eeuw.

Louis quinze stijl pilaar met stenen blad, Frankrijk 20e eeuw.
Uitgevoerd met fijn fineerwerk en messing beslag.

330. Lot zilveren lepeltjes

93 gram

161. Gouden armband

14 karaats schakelarmband.

322. Staande lamp, Amsterdamse school, ca. 1920.

Staande lampvoet, Amsterdamse school, ca. 1920.
Gelakt eikenhout met gezwarte delen.

160. Gouden horloge

14 karaat gouden polshorloge Indus Incabloc.

331. Philips buizenradio

Philips high quality buizenradio jaren '60. Hout bekleed met leer. Met gebruiksaanwijzing

250. Zilveren miniatuur bureau. Nederland 1903.

Zilveren miniatuur bureau. Nederland 1903.
Fraai bewerkt met Putti's , inktpot en opengeslagen boek.
Gemerkt: Minerva, Lopende leeuw 2 ( 833/ 1000 zilver), Jaarletter T=1903

254. Icoon Rusland 19e eeuw

Icoon Rusland 19e eeuw

334. Gebeeldhouwde Fallus van (vermoedelijk) Walrustand. Oost Europa/ Rusland ca. 1900.

Gebeeldhouwde Fallus van (vermoedelijk) Walrustand. Oost Europa/ Rusland ca. 1900.

164. Chinese olielamp 19e eeuw

Een blanc de Chine olielamp met reliëf decoratie van prunus plant en draak op de hals, China 19e eeuw. Onderzijde met zegelmerk.

173. Gouden horloge

14 karaats gouden horloge Draga.

179. Gouden ring

14 karaats gouden ring.

190. Bronzen paardenhoofd

Bronzen paardenhoofd, achterzijde gesigneerd 1/100 MFG 4-7-97.

186. Gouden ring

14 karaats witgouden ring.

197. Netsuke

Een houten netsuke van een Japanse man met een scroll in zijn handen, zittend op een vrucht. Japan Edo periode.

171. Gouden tientje

Een gouden tientje 1917.

207. Wakizashi

Japanse wakizashi met lakwerk schede, bijbehorende tsuba met kogatan met bewerkte kozuka (heft van het mesje).

35. Nanking dekselpot met decor van krijgers eerste helft 20e eeuw

Nanking pot met famille verte decoratie van krijgers. Pot gemerkt aan de onderzijde. Republic period.

7. Kangxi theepot ca. 1700, Batavia Brown / melk en bloed

Batavia Brown theepot met origineel deksel en een florale melk en bloed decoratie

15. 18e eeuws Chinees porselein

Chinese Imari kop en schotel, een losse blauw witte kom en een famille rose schotel

31. Twee Kangxi periode kommen Amsterdams bont

Twee Imari kommen uit de Kangxi periode, Amsterdams bont, over-gedecoreerd in Europa.

9725 CT Groningen