Veiling: Veiling 24 Sessie 1

Schriftelijk bieden tot 17:00

52. Japans bord Arita ca. 1700 mount Fuji

Goed beschilderd bord uit ca. 1700 Arita Japan. Decor van wolken, een landschap en de beroemde Japanse vulkaan Mount Fuji.

66. Groot 19e eeuws Chinees bord met floraal decor, Kangxi gemerkt

Groot bord met florale decoratie. Gemerkt aan de achterzijde.

72. Vier Chinese houten beelden 20e eeuw w.o. Shou Lao

Vier handgeneden beelden waaronder Shou Lao, China eerste helft / midden 20e eeuw

347. Drie handgeschilderde plateelvaasjes uit de jaren 30, Arnhem

Drie handgeschilderde plateelvaasjes uit de jaren 30, Arnhem

134. Lot diverse antieke objecten waarbij een Chinees antieke tinnen doos

Lot diverse antieke objecten, waaronder een gedateerde messen slijpplank en Chinees tinnen doos

274. Zilver: Lot van 3 diversen + 1 andere. 1 e helft 20ste eeuw.

Zilver: Lot van 3 diversen + 1 andere. 1 e helft 20ste eeuw.
Bestaande uit: A. Kristallen parfumflesje met zilveren dop( zwaardje 1813-1906), B. Pillendoosje ovaal, bewerkt. ( Gustav Hauber, Schwabisch Gmund)+ Belastingteken V= 1906-1953. ca 1925. C. Geverfd glazen vaasje met zilveren kraag (8TZ en 835) D. Glazen miniatuur van Afrodité.

223. Gebatikt houten lampvoet, Louis Bogtman ca. 1925

Gebatikt houten lampvoet, Louis Bogtman ca. 1925, gesigneerd aan de onderzijde.

236. Twee porseleinen beelden van Aluminia Copenhagen.

Twee porseleinen beelden van Aluminia Copenhagen.

143. Glasservies Leerdam met Gero tin George Nilssen 1930

Glasservies Leerdam met Gero tin George Nilssen 1930

146. Chinese doosjes en snijwerken, tweede helft 20e eeuw

Chinese doosjes en snijwerken, tweede helft 20e eeuw

276. Twee Chinees jade sculpturen, tweede helft 20e eeuw

Twee Chinees jade sculpturen, tweede helft 20e eeuw

302. Bronzen beeldje, India eind 19e eeuw.

Bronzen beeldje van een paard op wieltjes. India eind 19e eeuw.

311. Art Deco schaal op voet, ca 1925.

Art Deco schaal op voet, ca 1925.
Oranje glas met donkere randen.

313. Bronzen spiegel met vogels en planten. Japan 19e eeuw.

Bronzen spiegel met vogels en planten. Japan 19e eeuw.

327. Bronzen vaas, China midden 19e eeuw.

Bronzen vaas, China midden 19e eeuw.
In reliëf op de vaas een voorstelling van een oude ( wijze) man.

321. Bronzen vaas en pot respectievelijk Japan en India, 20e eeuw.

Bronzen vaas en pot respectievelijk Japan en India, 20e eeuw.

176. Gouden ketting met hanger

14 karaats gouden ketting met filligrain hanger, bezet met gefaceteerde robijn.

193. Bronzen Koro

Een Chinese bronzen koro met spatdecoratie en fraaie patina. Op bijbehorend voetstuk. Onderzijde gemerkt met zegelmerk.

201. Weense brons

Een koud geschilderde Weense brons van een Arabier met een bepakte kameel. Onderzijde met nummer en gemerkt, met B = Bergmann Wenen.

206. Aquarel, Mick Cawston 1969-2007

Aquarel van dansende Indische danseres. Op het passe-partout gesigneerd "To the Oakes thanks for a great year".

152. Gouden 14 k broche met Zeeuwse knopen. 19e eeuw. 2.25 gram.

Gouden 14 k broche met Zeeuwse knopen. 19e eeuw. 2.25 gram.
Fraaie broche met veiligheid-sluiting. Gemerkt: Eikenblad ( 1853-1906)= 14 k goud.

76. Witgouden 14 k damesring met diamanten, ca. 0.25 ct.

Witgouden 14 k damesring met diamanten, ca. 0.25 ct.
Gezet met 7 briljant geslepen diamanten waarvan de grootste 0.1 ct.
Gemerkt: aan de binnenzijde met eikenblad 585 ( 585/1000 goud).

162. Zilver lot van 4 sieraden. 1e helft 20e eeuw.

Zilver lot van 4 sieraden. 1e helft 20e eeuw.
Bestaande uit: A. Zilveren bewerkte armband , Duitsland ca 1900. Gemerkt: 800, wolvenkop in 3-hoek ( tot 1906) en aanhangsel. B. Zilveren broche in de vorm van een gesp. Gemerkt: onduidelijk maar getest op zilver. C. Grote zilveren Zeeuwse knopen broche met veiligheid-sluiting. Gemerkt: Zwaardje ( 1906-1953). D. Zilveren Zeeuwse knopen(3) broche. Gemerkt: Zwaardje ( 1906-1953).

341. Vaas, gesigneerd C. Hoff Bergen, Zweden / Noorwegen jaren 50

Vaas, gesigneerd C. Hoff Bergen, Zweden / Noorwegen jaren 50

18. 19e eeuws Chinees porselein; twee vaasjes en een theebus

Theebus en twee vaasjes uit de 19e eeuw Chinese export.

9725 CT Groningen