162. Zilver lot van 4 sieraden. 1e helft 20e eeuw.

Zilver lot van 4 sieraden. 1e helft 20e eeuw.
Bestaande uit: A. Zilveren bewerkte armband , Duitsland ca 1900. Gemerkt: 800, wolvenkop in 3-hoek ( tot 1906) en aanhangsel. B. Zilveren broche in de vorm van een gesp. Gemerkt: onduidelijk maar getest op zilver. C. Grote zilveren Zeeuwse knopen broche met veiligheid-sluiting. Gemerkt: Zwaardje ( 1906-1953). D. Zilveren Zeeuwse knopen(3) broche. Gemerkt: Zwaardje ( 1906-1953).

Naam Zilver lot van 4 sieraden. 1e helft 20e eeuw.
Veiling Veiling 24 Sessie 1

A. 18.5 x 2.5 cm. ( LxBr.), Gewicht: 21 gram. B. 3.3x 3 cm. (LxBr.) Gewicht: 5,4 gram. C. Diameter: 3.8 cm. Gewicht: 8.2 gram. D. Lengte: 3.5 cm, Gewicht: 4.5 gram.

Conditie In goede staat. Gesp broche heeft een klein deukje ( zie foto's)
Startbod€ 40
Verkoopprijs € 40
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen