Veiling: Veiling 24 Sessie 1

Schriftelijk bieden tot 17:00

273. Tribale kunst een beeld gemaakt van been, vermoedelijk Afrikaans, 20e eeuw

Tribale kunst een beeld gemaakt van been, vermoedelijk Afrikaans, 20e eeuw

286. Drie kinder theeserviezen o.a. uit Engeland

Drie kinder theeserviesjes o.a. uit Engeland

283. Bronzen plaquette mijnbouw, Maastricht ca. 1960.

Bronzen plaquette mijnbouw, Maastricht ca. 1960.

288. Thee kop en schotel China, eerste helft 18e eeuw ( Kangxi )

Thee kop en schotel China, eerste helft 18e eeuw ( Kangxi )

217. Gouden broche gemaakt van Bijbelsloten. Nederlands 19e eeuw.

Gouden broche gemaakt van Bijbelsloten, 19e eeuw.
De broche is incompleet, spelt aan de achterzijde ontbreekt.
Gemerkt: Eikenblad en 585( 595/1000 goud) = 14 k. goud.

293. Serviesgoed in Imari stijl, 19e eeuw.

Serviesgoed in Imari stijl, 19e eeuw.
Bestaande uit 4 grote serveer schalen van aardewerk.

181. Zilver/goud lot van 3 div, 19e/20e eeuw.

Zilver/goud lot van 3 div, 19e/20e eeuw.
Bestaande uit: A. Zilveren horloge ketting met fantasie schakel en musketonsluiting en groot veer oog. Gemerkt: onduidelijk maar getest op zilver B. Zilveren horlogeketting met jasseron schakels en plaatjes (onedel) met emaille en musketonsluiting en groot veer oog. Gemerkt: zwaardje ( 1813-1906) C. Handje met duim hanger met montuur van goud, ongemerkt maar getest op 14 k goud.

292. Krijttekening, gesigneerd Engelbertus Bokhorst 1871-1939.

Krijttekening, gesigneerd Engelbertus Bokhorst 1871-1939. E. Bokhorst, heeft na het doorlopen van de Teeken-Academie-School verdere scholing ondergaan bij keramiekbedrijven in België en Frankrijk en het befaamde Haagse atelier "Rozenburg".

299. Jugendstil tafelklok Junghans, Duitsland ca. 1900.

Jugendstil tafelklok Junghans, Duitsland ca. 1900.
Kast van albast met vuurvergulde monturen.

296. Krijttekening, gesigneerd R. Kimpe.

Krijttekening, gesigneerd R. Kimpe.
Reimond jozef Pieter Kimpe 1885-1970, Vlaams-Nederlandse kunstschilder en activist.

298. Schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd W. du Chattel, vergulde lijst.

Schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd W. du Chattel, vergulde lijst. 20e eeuw

124. Gouden 14 k munthanger (Maria II Stuart) + ketting. 11.6 gram

Gouden 14 k munthanger + ketting. 11.6 gram
Gouden munt van Maria II Stuart in munthouder als hanger. Gemerkt: 585 ( 585/1000 goud) = 14 k. en onduidelijk merkje. + Gouden ketting 14 k. Gemerkt: 585.

300. Gietijzeren bord met tekst, China eind 19e eeuw.

Gietijzeren bord met tekst, China eind 19e eeuw.

263. Handgesneden houten staande lamp, China midden 20e eeuw.

Handgesneden houten staande lamp, China midden 20e eeuw.

303. Ivoren okimono van een man + tafel. Japan 20e eeuw.

Ivoren okimono van een man. Japan 20e eeuw.
Staande op een kleine tafel/ plateau. In totaal 2 delen.

268. Qianlong vaasje China 18e eeuw met landschapdecoratie, Chinese export

Qianlong vaasje China 18e eeuw met landschapdecoratie, Chinese export

304. Groene glazen parfumfles, 1e helft 20e eeuw.

Groene glazen parfumfles, 1e helft 20e eeuw.

310. Vaas, geel met vogels. China 1e helft 20e eeuw.(Republic period)

Vaas, geel met vogels. China 1e helft 20e eeuw.(Republic period)

305. Inro van been met een voorstelling van apen, Japan 20e eeuw.

Inro van been met een voorstelling van apen, Japan 20e eeuw.

309. Drie theekommetjes China 18e eeuw en begin 20e eeuw

Drie theekommetjes China 18e eeuw en begin 20e eeuw

316. Japans blauwe hang bloempot

Japans blauwe hang bloempot

318. Yixing thee pot

Yixing thee pot

338. Blikken Heineken menukaarthouder ca. 1935

Blikken Heineken menukaarthouder ca. 1935

86. Grote Imari schotel met zilveren beugel ( Nederland 1863). Japan 19e eeuw.

Grote Imari schotel met zilveren beugel ( Nederland 1863). Japan 19e eeuw.
Zilveren beugel gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2 ( 833/1000 zilver), Jaarletter D=1863. Meesterteken: onbekend.
Bord gemerkt: zie foto's

155. Volksaardewerk kan met decor van tulpen, Zuid-Amerika begin 20e eeuw

Volksaardewerk kan met decor van tulpen, Zuid-Amerika begin 20e eeuw

9725 CT Groningen