217. Gouden broche gemaakt van Bijbelsloten. Nederlands 19e eeuw.

Gouden broche gemaakt van Bijbelsloten, 19e eeuw.
De broche is incompleet, spelt aan de achterzijde ontbreekt.
Gemerkt: Eikenblad en 585( 595/1000 goud) = 14 k. goud.

Naam Gouden broche gemaakt van Bijbelsloten. Nederlands 19e eeuw.
Veiling Veiling 24 Sessie 1

Lengte: 7.2 cm , Gewicht: 5.9 gram.

Conditie In goede staat. Spelt ontbreekt ( zie foto's)
Startbod€ 70
Verkoopprijs € 100
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen