34. Drie Chinese theekommen met decor van ''Rabbit hunt'' 19e eeuw

Drie kommen met konijnen jacht decoratie. Kangxi gemerkt maar gemaakt in de 19e eeuw

Naam Drie Chinese theekommen met decor van ''Rabbit hunt'' 19e eeuw
Veiling Veiling 24 Sessie 1

8.7 x 5.4 cm.

Conditie goede conditie, alle kommen hebben wat chipjes. Een kom heeft ook een haarlijn.
Startbod€ 40
Verkoopprijs € 60
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen