Veiling: Veiling 24 Sessie 1 Aziatica Twee famille rose kop en schotels, 18e eeuw, Chienlung

Twee famille rose kop en schotels, 18e eeuw, Chienlung

€ 30 - € 60

Startprijs: € 30,00

Verkocht voor € 30,00

Famille rose kop en schotels ca. 1770 Chienlung periode

Goede conditie. Een kom heeft twee haarlijntjes en een chip. Tweede kom heeft drie chips. Een schotel heeft twee haarlijnen en een chip. Tweede schotel is gaaf

Schotel doorsnee 11.cm en kommetjes doorsnee 6,7 cm en hoogte 4, 2 cm.

Aziatica