Twee famille rose kop en schotels, 18e eeuw, Chienlung

Famille rose kop en schotels ca. 1770 Chienlung periode

Kavelnummer en naam Twee famille rose kop en schotels, 18e eeuw, Chienlung
Veiling Veiling 24 Sessie 1

Schotel doorsnee 11.cm en kommetjes doorsnee 6,7 cm en hoogte 4, 2 cm.

Conditie Goede conditie. Een kom heeft twee haarlijntjes en een chip. Tweede kom heeft drie chips. Een schotel heeft twee haarlijnen en een chip. Tweede schotel is gaaf
Startbod
Verkoopprijs € 30
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen