154. Parelsnoer met gouden ( 14 k) slot, 20e eeuw.

Parelsnoer met gouden ( 14 k) slot, 20e eeuw.
Snoer is gebroken dus moet opnieuw worden geknoopt. De zoutwater parels lopen op van klein naar groot en weer van groot naar klein.
Bewerkt gouden bal slot. Onduidelijk gemerkt maar getest op 14 k goud.

Naam Parelsnoer met gouden ( 14 k) slot, 20e eeuw.
Veiling Veiling 24 Sessie 1

Lengte: 51 cm. Parels:kleinste= 3 mm. Grootste= 7,5 mm.

Diameter gouden slot: 8 mm.

Conditie Snoer moet opnieuw worden geknoopt! ( zie foto's)
Startbod€ 20
Verkoopprijs € 40
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen