Veiling: Veiling 24 Sessie 1 Aziatica 19 - Twee Chinese kommen

19 - Twee Chinese kommen

€ 20 - € 40

U kunt bieden tot 17 september 2019 19:00

Twee Chinese kommen met draken. Grote kom met rijstkorrel decoratie is uit midden 20e eeuw. De kleinere is eind 19e eeuw.

Goede conditie, kleine kom heeft haarlijn. Grote kom heeft een frit

Grootste kom is 16.5 cm en de kleine 12.5 cm

Aziatica

Invaluable

U kunt via de website van Invaluable live meebieden tijdens onze veiling.