19. Twee Chinese kommen

Twee Chinese kommen met draken. Grote kom met rijstkorrel decoratie is uit midden 20e eeuw. De kleinere is eind 19e eeuw.

Naam Twee Chinese kommen
Veiling Veiling 24 Sessie 1

Grootste kom is 16.5 cm en de kleine 12.5 cm

Conditie Goede conditie, kleine kom heeft haarlijn. Grote kom heeft een kleine scherf
Startbod€ 20
Verkoopprijs € 20
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen