Veiling: Veiling 24 Sessie 1 Aziatica Twee Chinese kommen

Twee Chinese kommen

€ 20 - € 40

Startprijs: € 20,00

Verkocht voor € 20,00

Twee Chinese kommen met draken. Grote kom met rijstkorrel decoratie is uit midden 20e eeuw. De kleinere is eind 19e eeuw.

Goede conditie, kleine kom heeft haarlijn. Grote kom heeft een kleine scherf

Grootste kom is 16.5 cm en de kleine 12.5 cm

Aziatica