116. Zilveren bonbonschaal met hengsel, Tsjecho-Slowakije midden 20e eeuw.

Zilveren bonbonschaal met hengsel, midden 20e eeuw.
Opengewerkte ajour gezaagde bak.
Gemerkt: Tsjecho-Slowakije zilvermerk.
Meesterteken: Onbekend.

Naam Zilveren bonbonschaal met hengsel, Tsjecho-Slowakije midden 20e eeuw.
Veiling Veiling 24 Sessie 1

Hoogte: 18.5 cm. Diameter van de bak: 21.1 cm. Breedte van het hengsel: 16.5 cm.

Gewicht: 212 gram.

Conditie In goede staat, klein deukje aan de voet ( zie foto's)
Startbod€ 40
Verkoopprijs € 70
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen