117. Gouden 18k. zakhorloge Ulysse Nardin + gouden ketting Zwitzerland ca. 1915.

Gouden 18k. zakhorloge Ulysse Nardin + gouden ketting Zwitzerland ca. 1915.
Emaille wijzerplaat met Arabische uur aanduiding en glazen glas. Deksel gemerkt aan de binnenzijde Ulysse Nardin wapenschild , 18k, goudmerk( hoofd) en serienummer: 326498. Stofdeksel van goud met inscriptie: Ulysse Nardin Locle & Geneve aan de binnenzijde gemerkt: 18k en goudmerk( hoofd) en serienummer. Ulysse Nardin, Locle & Geneve op het uurwerk gesigneerd.
Kast is gemerkt op de rand met eekhoorntje ( zwitserland 18 k) . Horlogeketting van brede schakels met musketonsluiting en groot veeroog. Gemerkt: eikenblad ( 583/1000 goud) 1906-1953. Hele kleine ( niet storende)deuk aan de zijkant van de kast ter hoogte van de 9. ( zie foto's)

Naam Gouden 18k. zakhorloge Ulysse Nardin + gouden ketting Zwitzerland ca. 1915.
Veiling Veiling 24 Sessie 1

Diameter horlogekast( zonder kroon) : 4.9 cm, Dikte: 1.3 cm. Gewicht: 78.6  gram.

Lengte horlogeketting: 24.5 cm. Breedte: 1.3 Gewicht: 17 gram.

Conditie In goede staat en goed werkend, prachtige kwaliteit!
Startbod€ 1750
Verkoopprijs € 1700
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen