264. Heupfles, kristal met zilveren monturen. Duitsland ca. 1900.

Heupfles, kristal met zilveren monturen. Duitsland ca. 1900.
De kristallen fles heeft over de zijkant geslepen banen. Het zilver is niet gedecoreerd. De dop heeft een draaimechanisme waardoor men de flacon kan afsluiten en borgen. ( goed functionerend) De onderzijde is de beker en is aan de binnenzijde verguld.
Gemerkt: Halve maan en ( oude) keizerskroon + 900 ( 900/1000 zilver)
Meesterteken: onbekend ( zie foto).

Naam Heupfles, kristal met zilveren monturen. Duitsland ca. 1900.
Veiling Veiling 24 Sessie 1

17.5 x 7.4 x 3.8 cm ( HxBr.xD)

Gewicht beker: 77.8 gram.

Conditie In goede staat
Startbod€ 70
Verkoopprijs € 120
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen