64. Chinees Kangxi bord met floraal decor

Groot bord met gemodelleerde rand. Gemerkt aan de achterzijde bloem in Blauwe ring

Naam Chinees Kangxi bord met floraal decor
Veiling Veiling 24 Sessie 1

Diameter 31 cm.

Conditie Matige conditie. Grote chip met gerelateerde haarlijn. Daarnaast nog een aantal chips, nog een haarlijn en twee glazuur lijntjes die niet zichtbaar zijn aan de voorzijde.
Startbod€ 40
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen