231. Zilveren sigarettenhouder ca 1915.

Zilveren sigarettenhouder ca 1915.
Vermoedelijk Oostenrijk / Hongarije.
Gladde uitvoering met initialen op de voorzijde.Binnenzijde verguld.
Gemerkt: 13 ( 13 loth= 812 /1000 zilver)

Naam Zilveren sigarettenhouder ca 1915.
Veiling Veiling 24 Sessie 1

8.7 x 6 x 1.7 cm ( LxBr.xD)

Gewicht: 60 gram.

Conditie In goede staat, kleine deuk ( zie foto's)
Startbod€ 40
Verkoopprijs € 40
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen