270. Zilveren lodereindoosje, Nederland 1860.

Zilveren lodereindoosje, Nederland, 2e helft 19e eeuw.
Geribd met schild + initialen + sponsje.
Gemerkt: Minerva, Lopende leeuw ( 833/1000 zilver) Jaarletter A= 1860.

Naam Zilveren lodereindoosje, Nederland 1860.
Veiling Veiling 24 Sessie 1

4.5 x 2.8 x 2.8 cm. ( H x br. x br. ) Gewicht ( zonder sponsje) : 18 gram.

Conditie Redelijke staat
Startbod€ 30
Verkoopprijs € 30
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen