37. Drie Chinese dekselpotten 18e eeuw / Kangxi

Drie Chinese kandij / deksel potten Chienlung periode en Kangxi periode ( met oren )

Naam Drie Chinese dekselpotten 18e eeuw / Kangxi
Veiling Veiling 24 Sessie 1

Hoogte grootste pot is 12, 5 cm.De famille verte pot is 7.2 cm en de bruine pot is 7 cm hoog.

Conditie Redelijke conditie, deksel van de grote pot is gebroken geweest en gerestaureerd, pot is gaaf. Ook de deksel van de famille verte pot is beschadigd en de pot in goede staat. De capucijner bruine pot met famille roze decoratie is in goede conditie
Startbod€ 40
Verkoopprijs € 80
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen