258. Zilveren beurs. Birmingham 1914/ 1915.

Zilveren beurs. Birmingham 1914/ 1915.
Fraai bewerkte zilveren beurs aan ketting met lederen interieur. Initialen ( zie foto)
Gemerkt: Hallmarks voor B'ham. Jaarletter P=1914/1915. Meesterteken: Charles S. Green & Co.

Naam Zilveren beurs. Birmingham 1914/ 1915.
Veiling Veiling 24 Sessie 1

9.5 x 6.7 x 1.4 cm ( LxBr.xD.) Lengte ketting: 32 cm.

Gewicht: 84 gram.

Conditie Goede conditie met enkele lichte deukjes. ( zie foto's)
Startbod€ 60
Verkoopprijs € 60
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen