100. Chinees Chienlung Bord en Swatow kom, China 18e en 16e/17e eeuw
Chienlung bord met decor van vaas met bloemen en tuindecor daarbij een Swatow kom, Ming period ( 16e / 17e eeuw ) |
Naam | Chinees Chienlung Bord en Swatow kom, China 18e en 16e/17e eeuw | |
Veiling | Veiling 24 Sessie 1 | |
Afmetingen | Bord heeft een diameter: 23 cm. Kom breedte 9.5 cm en 4.5 cm hoog. |
Conditie | Goede / redelijke conditie, bord heeft haarlijnen en wat chipjes, kom heeft geglazuurde chipjes. | |
Startbod | € 20 | |
Verkoopprijs | € 20 | |
Eindigt over | Deze veiling is gesloten. | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen