100. Chinees Chienlung Bord en Swatow kom, China 18e en 16e/17e eeuw

Chienlung bord met decor van vaas met bloemen en tuindecor daarbij een Swatow kom, Ming period ( 16e / 17e eeuw )

Naam Chinees Chienlung Bord en Swatow kom, China 18e en 16e/17e eeuw
Veiling Veiling 24 Sessie 1

Bord heeft een diameter: 23 cm.

Kom breedte 9.5 cm en 4.5 cm hoog.

Conditie Goede / redelijke conditie, bord heeft haarlijnen en wat chipjes, kom heeft geglazuurde chipjes.
Startbod€ 20
Verkoopprijs € 20
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen