229. Zilveren miniatuur schommel, Hoorn 1903.

Zilveren miniatuur schommel, Hoorn 1903.
Schommel in de vorm van een boot met mensen erin en eromheen.
Gemerkt: Minerva, Lopende leeuw 2 ( 833/1000 zilver) Jaarletter T=1903
Meesterteken: J.Verhoogt. Hoorn.

Naam Zilveren miniatuur schommel, Hoorn 1903.
Veiling Veiling 24 Sessie 1

5.2 x 4.5 x 5 cm ( LxBr.xH)

Gewicht: 49 gram.

Conditie Goede conditie
Startbod€ 40
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen