205. Chienlung wandborden China 18e eeuw + een messing censer 20e eeuw

Chienlung wandborden China 18e eeuw en een messing censer 20e eeuw

Naam Chienlung wandborden China 18e eeuw + een messing censer 20e eeuw
Veiling Veiling 24 Sessie 1

Borden doorsnede 23 cm en potje hoogte 3,5 cm.

Conditie Borden hebben randbeschadigingen, een bord heeft haarlijn.
Startbod
Verkoopprijs € 40
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen