39. Imari kop en schotels, Japan, 18e eeuw

Drie koppen en twee schotels, Japan 18e eeuw, Floraal Imari decor.

Naam Imari kop en schotels, Japan, 18e eeuw
Veiling Veiling 24 Sessie 1

Schotel is 11.3 cm breed. Kop is 7 cm breed en 4.7 cm hoog.

Conditie Een schotel heeft twee chips, een schotel heeft een haarlijn. Kopjes zijn in goede conditie
Startbod
Verkoopprijs € 30
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen