30. Drie kommen en twee schotels China 18e eeuw

Chinees Imari kop en schotels uit de eerste helft van de 18e eeuw

Naam Drie kommen en twee schotels China 18e eeuw
Veiling Veiling 24 Sessie 1

Schotels zijn 11 en11.5 cm. Kommen zijn 4.7 cm hoog.

Conditie Redelijke / goede conditie, een kom ingelijmde chip en een haarlijn, beide andere kommen hebben een haarlijn. Een schotel heeft een chip en een haarlijn. Andere schotel heeft een kleine chip.
Startbod
Verkoopprijs € 30
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen